Čistič kúpelne

cistic-kupelne-feel-eco

Feel eco

3853

Udržanie čistej kúpeľne bude odteraz pre vás hračkou s ekologickými čistiacimi produktami Feel Eco celý popis produktu

Cena s DPH4,40 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 4 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 4 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,12 €.


Celý popis produktu

Popis: Prípravok je určený na jemné, ale účinné odstránenie mydlových a vápenatých nečistôt a mastnoty. Je vhodný na keramické kovové, sklenené i plastové povrchy. Unikátne zloženie je založené na ľahko biologicky odbúrateľných tenzidoch a prírodne identickej kyseline citrónovej.

Zloženie: menej ako 5% neiónové povrchovo-aktívne látky, aniónové povrchovo-aktívne látky, polykarboxyláty, parfumy, benzoan sodný.  Bez prídavných konzervačných látok a farbív, bez chlóru.

Použitie: Prípravok nastriekajte na znečistenú plochu, nechajte 3-5 minút pôsobiť. Zotrite handričkou a opláchnite vodou.

UPOZORNENIE: S2 Uchovávajte mimo dosahu detí. Čistič nie je vhodný na čistenie savých materiálov a hliníka. Horúce alebo teplé povrchy nechajte pred nanesením prípravku vychladnúť. V prípade pochybností o kompatibilite prípravku s citlivými materiálmi vyskúšajte odolnosť povrchu nanesením na menej viditeľnú časť. Nekombinujte s ostatnými čistiacimi prostriedkami. Zamedzte dlhšiemu kontaktu s pokožkou. 

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem500ml
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduČeská republika

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu