Čistič kuchyne

feel-eco-cistic-kuchyne-500ml

Feel eco

3854

Ekologický prípravok na umývanie kuchyne. Odstraňuje mastnotu a vodný kameň z linky a pracovnej dosky celý popis produktu

Cena s DPH3,80 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 3 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 3 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,09 €.


Celý popis produktu

Popis: Prípravok je určený na umývanie a čistenie všetkých nesavých povrchov kuchyne - pracovných dosiek, kuchynských liniek, sporákov, drezov, digestorov, obkladov, dlaždíc a iných sklenených, smaltovaných a nerezových povrchov. Prípravok rýchlo a spoľahlivo odstraňuje zájdenú špinu, mastnotu a ďalšie nečistoty, mimo iného aj usadeniny z cigaretového dymu.

Zloženie/Ingredients: >30 % voda, >5-% sóda, neiónové povrchovo-aktívne látky, aniónové povrchovo-aktívne látky, mydlo, parfum. Bez prídavných konzervačných látok a farbív, bez chlóru.

Použitie: Prípravok nastriekajte na znečistenú plochu, nechajte 3-5 minút pôsobiť. Zotrite handričkou a opláchnite vodou.

UPOZORNENIE: S2 Uchovávajte mimo dosahu detí. Čistič nie je vhodný na čistenie savých materiálov a hliníka. Horúce alebo teplé povrchy nechajte pred nanesením prípravku vychladnúť. V prípade pochybností o kompatibilite prípravku s citlivými materiálmi vyskúšajte odolnosť povrchu nanesením na menej viditeľnú časť. Nekombinujte s ostatnými čistiacimi prostriedkami. Zamedzte dlhšiemu kontaktu s pokožkou. 

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem500ml
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduČeská republika

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu