Tablety do umývačky riadu

Tablety do umývačky riadu

6429

Praktické tablety pre dôkladné umytie riadu bez ekologických dopadov celý popis produktu

Cena s DPH7,20 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Ak vám záleží na ekológii určite vnímate, aké škodlivé je používanie všetkých chemických prostriedkov, ktoré používame v domácnosti. Našťastie, existuje čoraz viac prípravkov, ktoré sú nielen efektívne pre domácnosť, ale aj šetrné k prírode. Doprajte svojej umývačke riadu nové tablety na umývanie. Po umývacom cykle sa vo vode tableta rozloží na prírodné zložky. Tablety neobsahujú agresívny chlór, fosfáty ani iné vonné látky. Silikáty a sóda sú nerastné látky, ktoré už nemusia byť v prírode ďalej odburávané. Citráty sa v prírode behom 2-3 dní odbúra pomocou prirodzene sa vyskytujúcich mikroorganizmov. Hydrogénuhličitan sodný sa rozkladá už počas procesu umývania na nerastnú sódu, vodu a kyslík. Kyselina polyasparágová je v prírode úplne odbúraná na vodu, oxid uhličitý a dusikaté soli.

Vhodný pre všetky čističky vôd. Nevhodné na striebro, olovnaté sklo a ručne maľovaný porcelán.

Použitie: Tabletu vložte do umývačky riadu a umyte vašim obľúbeným umývacím cyklom. Pre extrémne špinavý riad použite 2 tablety na cyklus. Pre zamedzenie usadenín na riade je treba priebežne dopĺňať leštidlo a regeneračnú soľ určenú pre umývačky.

Zloženie: citráty (> 30%), soda (15 - 30%), silikáty (15 - 30%), peruhličitan sodný (5 – 15%), silikát, kyselina polyasparágová (1 – 5%), hydrogenuhličitan sodný, soľ kyseliny iminodisuccinic a aniónové tenzidy (sulfát ricínového oleja), neoiónové tenzidy (cukrové tenzidy), <1% repkový olej*

*organicky pestovaný

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem25kusov tabliet po 20g
Krajina pôvoduNemecko

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili