Prášok z mydlových orechov BIO

Akcia Prášok z mydlových orechov BIO

Tierra verde

2641

Čistá domácnosť s dôrazom na prírodu. Všestranný prípravok z mydlových orechov. celý popis produktu

Cena s DPH8,01 €

-10%

8,90 € s DPH

Pozor: skladom posledné kusy

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Prášok z mydlových orechov BIO 

Jemne mletý prášok z mydlových orechov Sapindus Mukkorosi je pre svoj vysoký obsah saponínov prírodným saponátom s veľmi širokým uplatnením.Možno ho použiť všade tam, kde sa používajú bežné pracie a čistiace prostriedky.

Má dezinfekčné a protipliesňové účinky. Použitie mydlových orechov je opísané i v indickej Ajurvédskej liečiteľskej praxi, kde sú doporučované ľuďom trpiacim ekzémami a lupienkou.

Prášok je ideálnym spoločníkom pre táborníkov a pri cestovaní v prírode – vyperiete v ňom prádlo, umyjete riad, dá sa použiť i k očiste tela a umytiu vlasov.

Nezaťažuje životné prostredie ani nepridá zbytočnú hmotnosť vášmu kufru (beriete so sebou len suchý prášok).

POUŽITIE: Ručné pranie: Pol až jednu kávovú lyžičku (podľa stupňa znečistenia a objemu vody) prášku nasypte do teplého vodného kúpeľa a nechajte rozpustiť. Perte bežným spôsobom.

Ručné umývanie riadu: : Pol až jednu kávovú lyžičku (podľa stupňa znečistenia a objemu vody) prášku nasypte do teplého vodného kúpeľa a nechajte rozpustiť. Umývací účinok je možné zlepšiť pridaním jedlej sódy BIKA.

Umývanie ovocia a zeleniny: : Vo vlažnej vode rozpustite cca pol lyžičky prášku. Kúpeľ použite na umytie ovocia a zeleniny. Pred konzumáciou opláchnite pitnou vodou.

Upratovanie, umytie auta: : Do nádoby s teplou vodou pridajte cca pol lyžičky prášku a nechajte rozpustiť. Umývací účinok je možné zlepšiť pridaním niekoľkých lyžíc octu.

Hubenie vošiek a ďalších záhradných škodcov: Pripravte si roztok cca 1 lyžičky prášku s 200ml teplej vody do rozprašovača, roztokom postriekajte vošky.

Zloženie: jemne mleté mydlové orechy v BIO kvalite produkt môže byť dodaný vo vedierku alebo vrecku

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem500g
Krajina pôvoduČeská republika
Skladovaniev suchu

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu