Gél na riad s vôňou maliny

feel-eco-gel-na-riad-malina

FOSFA a.s.

4442

Ekologický prostriedok na umývanie riadu s malinovou vôňou celý popis produktu

Cena s DPH4,30 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 4 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 4 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,12 €.


Celý popis produktu

Popis:  Vysoko účinný a šetriaci prostriedok na ručné umývanie riadu. Je zložený výhradne z ľahko biologicky odbúrateľných a netoxických surovín, ktoré majú minimálny dopad na životné prostredie. Spoločným pôsobením aktívnych zložiek dosahuje vysokú umývaciu účinnosť a dokáže efektívne odstrániť mastnotu a nečistotu z umývaného riadu. Prostriedok je vhodný aj na umývanie ovocia a zeleniny - umyté plody opláchnite v čistej vode. Zároveň ochraňuje pokožku Vašich rúk vďaka obsahu zvláčňujúceho glycerínu. Prvotriedna účinnosť prostriedku je doložená testami štátneho akreditovaného laboratória ZÚLP České Budějovice. Netestované na zvieratách.

Zloženie: 15% alebo viac, avšak menej ako 30%: aniónové povrchovo-aktívne látky, menej ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, amfotérne povrchovo aktívne látky, ostatné - parfumy, laurylamine dipropylenediamine, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, konzervant: benzoan sodný (v stop. množstve)

Dávkovanie: 4 ml (1 PL) na 5 l vody, 6 ml (1,5 PL) na 5 l vody  pri silnom znečistení. Neumývajte riad pod tečúcou vodou, ale napusťte ju do drezu, alebo väčšej nádoby a pridajte odporúčanú dávku prostriedku.

Použitie: Prostriedok na ručné umývanie riadu a umývanie ovocia a zeleniny.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem1l
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduČeská republika

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili