Ecoegg - univerzálna hubka na čistenie

Ecoegg - univerzálna hubka na čistenie

Ecoegg

7413

Usmievavý pomocník do každej domácnosti - odstráni aj odolnú špinu a riad nikdy nepoškriabe celý popis produktu

Cena s DPH4,10 €

Produkt s požadovanými parametrami už nie je na sklade

Upozorniť ma, ak bude k dispozícii

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Vadia vám špongie na umývanie riadu, ktoré vyhadzujete po niekoľkých dňoch do koša, lebo smrdia, zachytávajú špinu a podobne? 

S týmto usmievavým pomocníkom na umývanie a čistenie už po klasickej špongii nesiahnete. Prečo? Prezradíme vám, v čom je táto ekologická špongia výnimočná:

- ecoegg Eggsterminator ma špecifické vlastnosti - pri ponorení do studenej vody stvrdne a je tak vhodný na čistenie odolnej špiny, pripálenín a podobne.

- naopak - pri ponorení do teplej vody opäť zmäkne a môžete ho použiť na čistenie všetkých povrchov v domácnosti a samozrejme aj riadu. 

- Vyčistiť ho môžete v umývačke riadu, takže jeho trvácnosť nemá hraníc (4ks takejto špongie vám vystačia na celý rok) a nikdy sa vám s nim nestane, že bude páchnuť od zaschnutej špiny

- vďaka svojmu tvaru sa dostane všade - do pohárov, šálok, ťažko umývateľných nádob. Viete ho pevne uchopiť - vložte prsty do "očí" a dostaňte sa tak na ťažko prístupné miesta

- vďaka svojmu úsmevu je super vhodný na čistenie lyžíc :)

- môžete ho použiť aj na čistenie zeleniny a ovocia, ale aj grilov, či kachličiek.

A to najdôležitejšie: všetko, čo na čistenie potrebuje je voda z vodovodu! Spoľahlivo čistí bez saponátov a to dokonca aj odolnú špinu.

Parametre tovaru
Krajina pôvoduP.R.C.

Produkt nemá zatiaľ žiadne hodnotenie.
Napíšte Váš názor na produkt ako prvý!

Pridať príspevok