Univerzálny prací prášok

univerzalny-praci-prasok-feel-eco

Feel eco

3852

Koncentrovaný prací prášok na všetky typy prádla pre všetkých, ktorí aj pri praní myslia na ekológiu! celý popis produktu

Cena s DPH4,10 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 4 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 4 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,12 €.


Celý popis produktu

Popis: Univerzálny koncentrovaný práškový prací prostriedok je vhodný pre pranie akejkoľvek stálofarebnej bielizne. Vďaka vysokému obsahu enzýmov a účinných zložiek vyperie dokonale Vašu bielizeň už pri 30°C. Účinné zložky feel eco sú vyrobené z rastlín  a sú biologicky rozložiteľné, preto toľko nezaťažuje životné prostredie. Neobsahuje fosfáty ani optické zjasňovače. Pre ťažko odstrániteľné škvrny odporúčame použiť odstraňovač škvŕn feel eco. Šetrné pranie znamená roztriediť bielizeň podľa farebnosti, miery zašpinenia, druhu vlákna prať s plnou dávkou, vyhnúť sa použitiu príliš veľkého množstva pracieho prostriedku, dodržať návod na dávkovanie a voliť programy prania pri nízkej teplote.   Netestované na zvieratách. 

Zloženie/Ingredients: 5-15% bieliace činidlá na báze kyslíka, zeolity, aniónové povrchovo-aktívne látky, menej ako 5%: mydlo, polykarboxyláty, neiónové povrchovo aktívne látky. Enzýmy, parfumy.

Dávkovanie na 4,5kg bielizne podľa trvrdosti vody a znečistenia bielizne:

Mäkká voda (menej ako 8dH):

štandardné znečistenie 55ml

väčšie znečistenie 80ml

Stredne tvrdá voda (8-16dH):

štandardné znečistenie 65ml

väčšie znečistenie 90ml

Tvrdá voda (viac ako 16dH):

štandardné znečistenie 85ml

väčšie znečistenie 125ml

65  ml = 60g. Dávkovaciu odmerku môžete získať na požiadanie u výrobcu. Tvrdosť vody môžete zistiť u svojho dodávateľa.

UPOZORNENIE: R38 Dráždi pokožku. R41 Nebezpečenstvo vážneho poškodenia očí. S2 Uchovávajte mimo dosahu detí. S26 Po zasiahnutí očí alebo sliznice ihneď vymyte veľkým množstvom vody a vyhľadajte lekára. S46 V prípade požitia okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a predložte obal alebo označenie.    

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem600g
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduČeská republika

Produkt nemá zatiaľ žiadne hodnotenie.
Napíšte Váš názor na produkt ako prvý!

Pridať príspevok
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu