Puer - odstraňovač škvŕn a bieliaci prášok, vzorka

Puer - odstraňovač škvŕn a bieliaci prášok

Feel eco

6629

Silný odstraňovač škvŕn si poradí aj so škvrnami od kávy, čaju, vína, trávy, či krvi. Vzorka celý popis produktu

Cena s DPH0,80 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Ľahko biologicky odbúrateľný odstraňovač nečistôt a bielidlo, ktoré sa dávkuje spoločne s pracím prostriedkom. Vďaka sile aktívneho kyslíka na pranej bielizni dokonalo odstraňuje škvrny ako je káva, čaj, víno, tráva, krv a mastné škvrny. V prípade potreby je možné použiť prostriedok na pranie farebnej bielizne, trvalé používanie na farebnú bielizeň sa však neodporúča. Prostriedok je vyrobený z minerálnych zložiek a neobsahuje chlór.

Prostriedok je možné využiť aj na čistenie odpadov v kuchyni, či v kúpeľni: Do odtoku dávkujte 12 PL a prelejte hrnčekom teplého octu. Vznikne pena a zároveň sa rozpustia mastné usadeniny. Po niekoľkých minútach pôsobenia odpad prelejte teplou vodou.

Dávkovanie:

štandardné znečistenie    1 PL = 5g 
väčšie znečistenie 
         2 PL = 10g 

Zloženie: viac ako 30% bieliace činidlá na báze kyslíka

UPOZORNENIE: H272 Môže prispieť k rozvoju požiaru; oxidačné činidlo. H302 Škodlivý po požití. H318 Spôsobuje vážne poškodenie očí. P210 Uchovávajte mimo dosahu tepla/iskier/otvoreného ohňa/horúcich povrchov. Nefajčite. P220 Skladujte mimo odevov a horľavých materiálov. P280 Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ ochranu tváre. P305+P351+P338 Po zasiahnutí očí: Opatrne niekoľko minút oplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky, a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P309 + P311 Po expozícii alebo pri zdravotných problémoch, volajte Národné toxikologické informačné centrum alebo lekára.Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem10ml
Krajina pôvoduČeská republika
Skladovaniev suchu

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili