Mína – prací prostriedok pre chovateľov

Akcia Mína – prací prostriedok pre chovateľov

Tierra verde

5624

Ekologická drogéria na pranie textilu, ktorý je v styku so zvieratami /pelechy, obojky, deky../ celý popis produktu

Cena s DPH6,00 €

-20%

7,50 € s DPH

Pozor: skladom posledné kusy

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Ekologický prací prostriedok s dezinfekčným a deodoračným účinkom pre pranie textilu ako sú pelechy, obojky, deky, vodítka, psie oblečky, ai. Vďaka svojmu zloženiu prací prášok Mína nedráždi zvieraciu pokožku. Dobre sa z textilu odplavuje, takže v ňom nezostávajú zvyšky, ktoré by pôsobili podráždenie, alergie alebo pre zvieratá nepríjemnú vôňu.

Zloženie/Ingredients: > 30% hydrogénuhličitan sodný,> 30% Peroxouhličtan sodný, <5% prírodná rastlinná silice tea-tree + citrón.

Dávkovanie:  Perte najmenej na 40 ° C podľa druhu textilu. Na jednu praciu dávku použite cca pol hrnčeka (100 g) prášku. Pri silnom znečistení alebo pachu odporúčame dávku zvýšiť až na dvojnásobok alebo textil pred praním namočiť. Namáčanie: Pri praní silno znečisteného alebo zapáchajúceho textilu je vhodné textil najprv namočiť. Teplotu vody voľte podľa druhu textilu - čím teplejšia voda, tým účinnejšie rozpúšťanie nečistôt a pachov. V namáčacom kúpeli rozpustite cca pol hrnčeka (100 g) prášku na 10 l vody, vložte textil a nechajte pôsobiť najlepšie cez noc. Potom vodu vylejte a ďalej perte podľa návodu.

Upozornenie: Xi - Dráždivý. R-vety: R38 (Dráždi kožu), R41 (nebezpečenstvo vážneho poškodenia očí).

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem1kg
Krajina pôvoduČeská republika
Skladovaniev suchu

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili