Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Deodorant (pazúch) bez sódy Mint 60g

Vhodná alternatíva pre pokožku, ktorú dráždi sóda. Svieži prírodný deodorant bez sódy s mätou a čajovníkom

Čítať ďalej
6,66 € (s DPH)
* 1-2 dni
Kód:
7811
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Na sklade
Popis

Prírodný dezodorant od Ponio so silicami mäty a čajovníka je ideálny pre svieži začiatok dňa. Vôňa je univerzálna pre mužov aj ženy. Ocenia ho najmä ľudia s pokožkou, ktorú dráždi sóda. Namiesto sódy je založený na deodorizačnom účinku zlúčenín horčíka, kremelíny a prírodných silíc a olejov.

Deodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu. 

Vegánsky produkt, obal 100% z papiera, recyklovateľný, kompostovateľný. 

Zloženie: Cocos Nucifera Oil, Helianthus Anuus Seed Oil, Magnesium Hydroxide, Hydrogenated Cetyl Olive Oil EstersE , Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable OilE , Diatomaceous EarthE , Helianthus Annuus WaxE , Magnesium Carbonate, Mentha Piperita Oil, Mentha Spicata Leaf Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Limonene*, Linalool* E Ecocert ;

* obsiahnuté prirodzene v siliciach

Použitie: Mechanizmus je vytláčací (nie vykrúcací). Pazúch jemne pošúchajte v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo, aby ste ho nemali priveľa a nehrozilo ošúchanie o oblečenie (najmä tesne po nanesení). Proces vytlačenia je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, naspäť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl), nepoužívajte tlak zhora, inak ho rozpučíte.

Ak je pre vás pazúch príliš tuhý alebo máte pocit, že sa ťažko rozotiera, naneste na jeho povrch pred použitím 1-2 kvapky vody, ktoré výrazne uľahčia roztierateľnosť pazúcha.

Čítať ďalej
Detaily produktu
7811

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu
Krajina pôvodu
Slovensko
Váha/gramáž/objem
44ml
Recenzie
Žiadne komentáre
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa