Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Deodorant citrónová tráva-mäta Dulcia

Prírodný krémový deodorant chráni pred zápachom pri potení. S unisex vôňou vhodný pre ženy aj pre mužov

Čítať ďalej
6,54 € (s DPH)
* 1-2 dni
Kód:
6034
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené1
Pridať do želaní
Na sklade
Popis

Popis: Jemný krémový dezodorant, ktorého rastlinné zložky sú uznávané po generácie ako úplne bezpečné pre ľudí. Zloženie zabraňuje množeniu baktérií spôsobujúcich zápach v podpazuší bez toho, aby zablokoval potné žľazy. Dezodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu a Vaše telo sa naďalej zbavuje nebezpečných škodlivín ale bez nepríjemného zápachu.

Receptúra prírodného dezodorantu kombinuje pôsobenie silne antibakteriálnych olejov s látkami, ktoré pohlcujú baktérie, a teda zabraňujú procesom rozkladania sa potu.

Chemické zloženie jedlej sódy reaguje s molekulami pachu tak, že pri stretnutí ho neutralizuje, pričom nerieši iba zápach, ale zároveň i vlhkosť. Keďže nasiakne všetok prebytočný pot, vaše podpazušie má pocit sucha. Obsiahnutý zinok napomáha upokojeniu podráždenej pokožky, preto je dezodorant vhodný aj po holení či depilácii. Éterické oleje sú viazané na špeciálnom škrobe, čím dochádza k ich pozvoľnému uvoľňovaniu v závislosti na teplote. Dlhodobejším používaním a nekombinovaním s chemickými dezodorantmi sa účinnosť prírodného dezodorantu zvyšuje. Pot sa postupne riedi na jemnejšiu nepáchnucu tekutinu.

Dezodorant je vhodný pre ženy aj pre mužov a je absolútne neškodný pre organizmus. Neobsahuje žiadne škodlivé chemické substancie. A naozaj výborne funguje!

Použitie: Jemná krémová konzistencia dezodorantu sa veľmi príjemne nanáša. Čistými rukami naniesť maličké (naozaj stačí maličké množstvo) množstvo dezodorantu na pokožku podpazušia, podobne ako akýkoľvek iný krém. Poriadne dezodorant roztrieť pričom sa vytvorí tenučká vrstva, ktorá sa za okamih vstrebe do pokožky a  už pracuje na Vašom príjemnom voňavom pocite zdravia, čistoty a krásy. Niekedy je potrebná približne týždňová adaptácia pri prechode z chemických dezodorantov na prírodný. Nekombinujte dezodorant s chemickými prostriedkami, výrazným spôsobom môžete znížiť účinnosť prírodného dezodorantu.

Vaše otázky: Často sa pýtate na jeho krémovú konzistenciu a teda neovyklý spôsob nanášania dezodorantu:

  • dezodorant sa z hľadiska dodržania hygieny nanáša rukou na pokožku podpazušia. Nie je žiaduce nanášať dezodorant priamo na pokožku v podpazuší kvôli množeniu baktérií a ich prenášaniu na dezodorant. Chce to len zvyknúť si na netradičný spôsob. 
  • dezodorant sa v podpazuší lepšie rozotiera a lepšie vstrebáva do pokožky týmto spôsobom nanášania. Neostávajú biele vrstvy a teda ani stopy na oblečení.

Citrónová tráva - mäta : Príjemná svieža vôňa vhodná pre obe pohlavia. Povzbudzujúca vôňa citrónovej trávy postupne prechádza do sviežej vône mäty, ktorá prebúdza vaše zmysly. Esenciálne oleje citrónovej trávy a mäty starostlivo ošetrujú vaše telo, pôsobia dezinfekčne a antisepticky. Svieže vône vás obdaria dobrou náladou.

Ingredients/INCI: Sodium Bicarbonate, Amylum maydis, Cocos Nucifera Oil, Theobroma Cacao Seed Butter*, Vitis Vinifera Seed Oil, Cera Alba, Zinc Oxide, Tocopheryl Acetate, Citrus Grandis Seed Extract, mentha piperita oil, Cymbopodon (lemongrass) fleuxuosus oil citral

Čítať ďalej
Detaily produktu
6034

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu a v chlade
Krajina pôvodu
Slovensko
Váha/gramáž/objem
30g
Recenzie
Žiadne komentáre
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa