Upokojujúci dojčenský krém

weleda-upokojujuci-dojcensky-krem-50-ml

Weleda

5020

Tá najjemnejšia prírodná starostlivosť o pokožku novorodencov. Krém použite na plienkovú oblasť a na zapareniny celý popis produktu

Cena s DPH9,60 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Tento ochranný krém na upokojenie pokožky v oblasti plienok je skvelá súčasť intenzívnej starostlivosti o precitlivenú pokožku. Upokojujúci krém na zapareniny pomáha hojiť vzniknuté zapareniny v záhyboch kože i na jej ploche, a tiež predchádzať podráždeniu pokožky v oblasti plienok. Starostlivo vybrané zloženie prospešných látok a cenné výťažky z ibiša lekárskeho upokojujú aj veľmi citlivú pokožku. BIO kokosový olej a BIO sezamový olej obnovujú prirodzenú funkciu pokožky, oxid zinočnatý ju chráni proti vlhkosti.

Kozmetický rad upokojujúcej kozmetiky s výťažkami z ibiša lekárskeho od Weledy úmyselne neobsahuje ani prírodné parfumy. Vzhľadom na to, že deti i dospelí s veľmi citlivou pokožkou mávajú často ťažkosti spracovať vonkajšie podnety akým je aj intenzívny vôňový podnet, upustili sme od nich úplne. Prípravok má iba vôňu vlastnú jej základným zložkám - veľmi jemne vonia kokosom. Dermatologické testy potvrdzujú veľmi dobrú znášanlivosť pri vysoko citlivej pokožke so sklonom k atopii a dermatitíde. Použiteľný od prvých dní života. Prípravok neobsahuje syntetické konzervačné látky, farbivá či parfumy, ani minerálne oleje (parafín či vazelínu). Bez parfumov. Bez  alkoholu.

Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ:

Borák lekársky (Borago officinalis)          

  • Vylučovanie vody z organizmu

Zloženie/Ingredients: voda, oxid zinočnatý, kokosový olej, mandľový a sezamový olej, glycerín, lanolín, hydrolyzovaný včelí vosk, glyceryl oleát, včelí vosk, borákový olej, nezmydliteľné podiely slnečnicového oleja, výťažok z ibiša lekárskeho, výťažok z fialky trojfarebnej, glycerid kyseliny kaprylovej, mliečnan sodný, kyselina mliečna  

Použitie: Nanáša sa na pokožku po šetrnom očistení zadočku alebo postihnutého miesta.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem50ml
Krajina pôvoduNemecko
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
Krem
14.06.2018

Najlepši krém, aký sme mali možnosť vyskúšať. Dcérka ma citlivú a ekzematicku pokožku a tento krem jej vždy pomohol, ak bolo treba. Kombinujeme s nechtikovym dojčenskym krémom. Odporúčame ????

    Pridať príspevok

    Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili

    Súvisiace články na blogu