Detoxikačný pobyt 15.7. -21.7.2019 (pre začiatočníkov)

Detoxikačný pobyt

Pre všetkých, ktorí chcú pre svoje zdravie urobiť niečo výnimočné a odstrániť škodlivé látky zo svojho organizmu celý popis produktu

Cena s DPH350,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Pre tých, ktorí chcú zažiť na fyzickej aj psychickej úrovni behom jedného týždňa to, čo ešte nezažili. Vďaka tomuto pobytu prekročíte svoju komfortnú zónu a zistíte, že svoje telo a dušu ste doteraz vlastne nepoznali. Budete prekvapení tým, akí ste vitálni, svieži a šťastní a ako málo stačí na to, aby telo zregenerovalo a omladlo.

Pre koho je pobyt určený:

Pre mužov aj ženy vo veku 18-99 rokov (a možno aj viac :)), ktorí sa rozhodli vziať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk.

Pobyt je mimoriadne vhodný pre ľudí, ktorí bojujú s akné, alergiou, astmou, kĺbovými ochoreniami, kožnými problémami, spomaleným trávením a vylučovaním, zápchou a nadváhou. Pri vysokom krvnom tlaku, srdcovo- cievnych ochoreniach, oslabenej imunite alebo ak už jednoducho dlhšie cítite, že potrebujete absolútny oddych v tichu, rozjímaní, pri aktívnom oddychu sami so sebou :)

Pobyt nie je vhodný pre tehotné ženy, malé deti a ľudí trpiacimi cukrovkou I. typu s inzulínom. Kapacita penziónu neumožňuje ubytovanie vašich detí na pobyte s vami. Čo je v podstate plusom, nakoľko pobyt je určený na vašu absolútnu regeneráciu, kedy sa máte venovať na 100% sebe.

Termín pobytu:

15.7. -21.7.2019 pre začiatočníkov 
(ak ste ešte neabsolvovali pobyt u nás, patríte medzi začiatočníkov)

Nástup v prvý deň 12:00 -14:00 hod, odchod v posledný deň do 10:00 hod

Čo budeme jesť/piť:

Počas celého pobytu budeme detoxikovať, to znamená piť špeciálne namiešané čaje určené na detoxikáciu orgánov, pomocou ktorých telo dokáže odvádzať najviac škodlivých látok z tela. K tomu budú podávané  ovocné a zeleninové šťavy, citrónová šťava a čistá voda + chutné tekuté prekvapenie.

Miesto pobytu a ubytovanie:

Detoxikovať budeme na mieste , ktoré je na to ako stvorené. Penzión Modra Harmónia je zasadený v nádhernom prostredí obkolesenom lesmi s veľkorysým areálom ako stvoreným na cvičenia a oddych v absolútnom pokoji ukrytý pred civilizáciou.

Ubytovanie je v 2-lôžkových izbách s oddelenými lôžkami (maximálny počet ubytovaných na izbe sú 2 ľudia, možné je pridať na izbu prístelku pre tretiu osobu). Ak chrápete, z tolerantnosti odporúčame priplatiť si samostatnú izbu.

Príplatok za samostatnú izbu je 100€ (počet samostatných izieb je obmedzený, po vyplnení prihlášky vás budeme kontaktovať, či sú takéto miesta ešte voľné)

Izby majú vlastné sociálne zariadenie s balkónom, s výhľadom na záhradu, TV a pripojením na internet.

V areáli je zabezpečené bezplatné parkovanie pre účastníkov.

Účastníkov s pohybovými problémami ubytujeme na prízemí. (penzión je dvojposchodový)

Obmedzenia v penzióne: Nie sú žiaľ povolené domáce zvieratá a chvalabohu je zakázané fajčenie.

V areáli penziónu sa nachádza nádherná záhrada, jazierko, v okolí množstvo ľahkých turistických chodníčkov. Možnosť požičať si športové náčinie.

Cena za pobyt zahŕňa:

 • 6x ubytovanie v pohodlnom penzióne a ubytovací poplatok obci
 • každý deň zeleninová a ovocná šťava plná vitamínov /1l šťavy na deň/
 • 3x denne špeciálne namiešané bylinné detoxikačné čaje našou fytoterapeutkou
 • čaje sú namiešané na podporu detoxikácie jednotlivých orgánov tela
 • citróny a horká soľ a ďalšie pomôcky pre alternatívne detoxikačné techniky
 • diagnostika zdravotných problémov
 • 2x denne cvičenie jógy
 • 2x denne cvičenie čínskeho ozdravného cvičenia cchi-kung
 • priestor na individuálne cvičenie alebo beh
 • prechádzky a ľahké túry do okolia
 • poradenstvo a konzultácia o zdraví, prírodnej liečbe, bylinkách…
 • workshopy a kurzy podľa ponuky konkrétneho pobytu
 • každý deň prednáška od odborníkov z oblasti zdravého životného štýlu
 • k dispozícií knihy o zdravej strave, alternatívnej medicíne a motivačná literatúra

K dispozícii bude certifikovaná masérka na tieto masáže (nie je v cene pobytu): klasická masáž chrbta, lymfatická celotelová masáž, reflexná masáž chodidiel, bankovanie, medová a čokoládová masáž.

Denný program je možné upraviť si podľa svojich preferencií. V prípade záujmu a za poplatok vieme zabezpečiť odvoz do okolitých zaujímavých miest – zrúcanina hradu Hrušov, Arborétum Mlyňany, zámok Topoľčianky a pod.

Urobíme všetko pre to, aby bol pobyt vyvážený. Aby ste mali dostatok pohybu tak potrebného na odvádzanie toxických látok z tela, aby ste mali dosť oddychu na regeneráciu tela a hlavne aby sme vám zamestnali myseľ aktivitami, pri ktorých vás ani nenapadne myslieť na jedlo

Cena pobytu: 350€

KLIKNITE TU PRE VYPLNENIE NEZÁVÄZNEJ PRIHLÁŠKY, BUDEME VÁS NÁSLEDNE KONTAKTOVAŤ. 

Viac informácií sa dočítate tu: www.detoxpobyt.sk  

 

Produkt nemá zatiaľ žiadne hodnotenie.
Napíšte Váš názor na produkt ako prvý!

Pridať príspevok
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu