Epsomská soľ

Epsomská soľ

7276

Zázračný liek na rôzne druhy problémov - nadúvanie, zlepšenie pleti, mastné vlasy... celý popis produktu

Cena s DPH3,40 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 3 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 3 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,09 €.


Celý popis produktu

Popis: Epsomská soľ je špeciálny druh soli- síran horečnatý.

Ide o liečivú soľ so stáročnou históriou. V minulosti sa používala na kúpele, ako kozmetický prípravok na zlepšenie stavu pleti, odstránenie vyrážok, ale aj na modriny, či opuchnuté nohy.  

Použitie: kúpeľ s epsomskou soľou znižuje nadúvanie tela a zlepšuje problém so zavodneným telom. Pravidelný kúpeľ v tejto soli pomáha pri chudnutí. Takýto kúpeľ pôsobí aj ako detoxikácia. 

Pri mastných vlasoch si vytvoríme špeciálnu masku: pri šampónovaní si k šampónu pridáme aj trošku soli a touto zmesou vlasy umyjeme. Vlasy po takomto umytí budú lesklé, plné zdravia

Peeling: epsomskú soľ použite ako peeling na tvár. Jemnými pohybmi tak premasírujte celú tvár, pomôže vám to otvoriť póry, zdetoxikovať a navrátiť jas pokožke a tiež sa zbaviť akné. 

Preháňadlo: Espomská soľ pôsobí aj ako preháňadlo - zmiešajte lyžičku soli s vodou a vypite túto zmes. Soľ pomáha zmekčiť stolicu a je účinná hlavne pri zápche a problémoch s vypráždňovaním

Zloženie: 100% MgSO4 7H20

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem1kg
Energia0kcal
Tuky0g
Sacharidy0g
Bielkoviny0g
Skladovaniena suchom mieste, bez priameho slnečného žiarenia
Krajina pôvoduNemecko

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.

Súvisiace články na blogu