Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Antiparazit 120 cps (až na 30 dní)

Jedinečný protiparazitálny doplnok výživy slúžiaci na odstránenie parazitov z tela

Čítať ďalej
22,49 € (s DPH)
* 1-2 dni
Kód:
7331
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené4
Pridať do želaní
Na sklade
Popis

Anti Parazit extrakt proti parazitom v organizme

Presná a špecifická kombinácia bylín a liečivých látok anti parazit je špeciálne zostavená tak, aby čo najúčinnejšie odstraňovala parazity z tela. Anti parazit má použité slovenské byliny, aby bol čo najviac prispôsobený organizmom v našom geografickom pásme - bylinky, ktoré rastú v oblasti, kde sami žijeme, sú pre nás najúčinnejšie a správne na užívanie.

Antiparazit má protiparazitálne účinky

.

Medzi najčastejšie problémy, ktoré parazity spôsobujú patrí: 

- zápcha alebo hnačky
- vetry a kŕče v bruchu
- bolesti kĺbov a svalov
- chudokrvnosť
- alergie
- ochorenia kože
- chronické vypadávanie vlasov
- nervozita
- nespavosť
- škrípanie zubami počas spánku
- chronická únava
- poruchy imunitného systému
- nočná nervozita
- bolesti v brušnej dutine
- depresie
- arytmia
- vyrážky na pokožke
- časté infekcie dýchacích ciest, ktoré môžu byť vyvolané prítomnosťou lariev i dospelých parazitov vo vedľajších nosných i čelných dutinách resp. v prieduškách či pľúcach

.

Zloženie Anti parazit extrakt

Obsahuje extrakty až 11 rastlín vypestovaných na Slovensku

 • Orech kráľovský, kôra plodu – Juglans regia L.

Kôra plodu orecha kráľovského pôsobí na viac ako 200 druhov parazitov. Užíva sa pri dezinfekcii kože, vypadávaní vlasov a na podporu funkcie štítnej žľazy. 

 • Klinček voňavý, kvet – Syzygium aromaticum L.

Pôsobí proti parazitom. Má výrazné dezinfekčné a miestne znecitlivujúce účinky.Dezinfikuje dýchacie cesty, lieči prieduškové zápaly. Povzbudivo ovplyvňuje činnosť srdcového svalu. 

 • Palina obyčajná, vňať – Artemisia vulgaris L.

Pôsobí proti parazitom.Obsahuje jód, zlepšuje metabolizmus, užíva sa pri dráždivom hrubom čreve, pôsobí ako tonikum a antisklerotikum, taktiež podporuje trávenie a tvorbu žalúdočných štiav. 

 • Mäta pieporná, vňať – Mentha piperita

Je vhodná na liečeniežalúdočných a žlčníkových kolikov,  na zvýšenie tvorby žalúdočných štiav a žlče, plynatosť, ochorenia dýchacích ciest. Má protizápalové a dezinfekčné účinky.

 • Zemežlč menšia, vňať – Centaurium erythaea

Pôsobí proti parazitom. Užíva sa pri nechutenstve, žalúdočných problémoch, pri zlom trávení. Tiež pri ochorení pečene a ako pomocný liek pri cukrovke. 

 • Tekvica obyčajná, semeno – Cucurbita pepo

Je odporúčaným a používaným prostriedkom proti črevným parazitom. Zabezpečuje normálne funkcie dýchacieho systému, imunity. Udržiava stálu hladinu cukru a cholesterolu v krvi, normálnu činnosť srdca. Slúži ako účinný antioxidant a umožňuje bezproblémovú činnosť čriev. 

 • Materina dúška obyčajná (tymian) – Thymus serpyllum 

Pôsobí proti stafylokokom, streptokokom a salmonelám, má silné antiseptické a dezinfekčné účinky. Užíva sa pri pásovom opare a ochoreniach pľúc, priedušiek a pri kašli.

 • Ďumbier lekársky – Zingiber officinale

Stimuluje krvný obeh, zlepšuje periférne prekrvenie, zmierňuje nadúvanie a koliky. Navodzuje potenie, znižuje hladinu cholesterolu v krvi, zabraňuje kinetóze. Užíva sa pri celkovej vyčerpanosti, nedostatku energie, stimuluje pľúca pri infekciách a zbavuje telo parazitov.

 • Sladké drievko, hladkoplodé, koreň – Glycyrrhiza glabra

Pôsobí proti parazitom. Extrakt sladkého drievka má špeciálne protizápalové účinky, podobné účinkom glukokortikoidov, hormónov kôry nadobličiek. Podporuje aj vykašliavanie, pôsobí tiež ako mierne preháňadlo, je vhodný pri žalúdočných vredoch, vredoch dvanástnika.

 • Pamajorán obyčajný, plod – Origanum vulgare

Pôsobí proti parazitom. Vďaka vysokému obsahu éterických olejov tymol zlepšuje vykašliavanie a je teda vhodný aj pri nachladnutí. Ukľudňuje nervy pri podráždenosti. Ukľudňujúco pôsobí aj na hladké svalstvo celého organizmu a odstraňuje kŕče. Slúži aj ako antimykotikum nielen na ženských orgánoch a zbavuje telo plesní.

 • Fenikel obyčajný, plod – Foeniculi vulgare Miller

Je to výborné sekrétolytikum, uľahčuje vykašliavanie, tlmí kŕče, nadúvanie, zlepšuje trávenie a tvorbu mlieka. Podporuje trávenie a upokojuje.

.

Intenzívna protiparazitálna kúra Anti Parazit v spojení s Imunix

Vyvinutá v spolupráci s výživovými poradcami a zostavená na základe našich dlhoročných skúseností s uživaním produktov.

V popise uvádzame presný rozpis dávkovania kapsúl ANTI PARAZIT ráno a večer. Ideálny čas užívania kapsúl, je ráno 30 minút pred jedlom, resp. hodinu po jedle. Večer je vhodné 3 hodiny pred spánkom nejesť a večernú dávku vziať hodinu po jedle.

.

1. deň = 1 ráno - 1 večer

2. deň = 2 ráno - 2 večer

3. deň = 3 ráno - 3 večer

4. deň = 4 ráno - 4 večer

5. deň = 5 ráno - 5 večer

6. deň = 6 ráno - 6 večer

7. deň = 7 ráno - 7 večer

8. deň = 8 ráno - 8 večer

9. deň = 8 ráno - 8 večer

10. deň = 8 ráno - 8 večer

11. deň = 8 ráno - 8 večer

12. deň = 8 ráno - 8 večer

13. deň = 8 ráno - 8 večer

14. deň = 8 ráno - 8 večer

15. deň = 8 ráno - 8 večer

16. deň = 7 ráno - 7 večer

17. deň = 6 ráno - 6 večer

18. deň = 5 ráno - 5 večer

19. deň = 4 ráno - 4 večer

20. deň = 3 ráno - 3 večer

21. deň = 2 ráno - 2 večer

22. deň = 1 ráno - 1 večer

.

Upozornenia:

- V prvých dňoch užívania sa môžu vyskytnúť u citlivejších osôb detoxikačné príznaky (mierna bolesť hlavy, hnačka, začervenanie kože, vyrážka). Tieto príznaky sa väčšinou stratia do troch dní. V opačnom prípade je vhodnejšie kúru prerušiť a poradiť sa so svojim lekárom, resp. nás kontaktujte a my Vám radi poradíme.

- V prípade pálenia žáhy, zapijeme väčším množstvom vody.

- Počas užívania produktu ANTI-PARAZIT je možné užívať súčasne aj produkt IMUNIX, ktorý zaistí odstráňovanie toxínov (od parazitov) z tela. Dávkovanie IMUNIXu sa v tomto prípade používa v dávkach 2 ráno a 2 večer počas celej intenzívnej protiparazitálnej kúry.

.

Detoxikačná kúra pre deti od 3 rokov

Preventívne je vhodné minimálne raz (ideálne 2x) ročne detoxikovať deti. Uvedené dávkovanie je určené pre deti od troch rokov do pätnástich rokov. Deti staršie ako pätnásť rokov, môžu užívať dávky určené pre dospelých.

Deťom podávame najprv jednu kaspulu ANTI PARAZITu ráno a jednu kapsulu večer, spolu s produktom IMUNIX v rovnakých dávkach. Neskôr, po jednom týzdni uživania, dávky zdvojnasobíme na 2 kapsule ANTI PARAZIT ráno a 2 kapsule IMUNIX večer.
V tomto dávkovaní (2kapsule ráno a 2 kapsule večer z každého produktu) pokračujeme, až kým dosiahneme celkovo 30 dní užívania.

Po ukončení takejto kúry, je vhodné ešte zotrvať v tzv. preventívnej kúre, kedy užívame 2 kapsule ANTI PARAZIT a IMUNIX 2 x denne, raz za týždeň.

Pozn. Vajíčka parazitov v ľudskom tele majú vývojové štádium až jeden rok. Preto po detoxikačnej kúre postačuje prevencia 1 x týždenne po dobu jedného roka.

.

Preventivna protiparazitná kúra

Po úspešnom odparazitovaní sa v ľudskom tele zvyknú nachádzať ešte nevyvinuté vajíčka parazitov. Napríklad taká škrkavka ich dokáže naložiť aj 200-tisíc za jeden deň. Z uvedeného dôvodu sa po ukončení protiparazitnej kúry odporúča pokračovať v preventívnej protiparazitnej kúre.

Preventívne postačuje užívať dávku 2 kapsule ANTI PARAZIT 2 x denne, jeden deň v týždni po dobu jedného roka. Uvedená dávka je vhodná pre deti od 3 rokov. Dospelým sa odporúča dávku zdvojnásobiť na dávkovanie 4 kapsule ráno a 4 kapsule večer.

Pozn.: Novo-vyvinutý parazit ešte nieje dostatočne silný aby sa bránil antiparazitikám, preto postačuje dávka 1 x týždenne.

.

Zloženie kapsúl Anti parazit

antiparazit - extrakt, želatína (kapsula), protihrudkujúca látka, kukuričný škrob, horečnaté soli mastných kyselín - Stearan horečnatý E(572)

.

Dávkovanie Anti parazit

Jedno balenie (120 kapsúl) postačí na 30-dňovú kúru pre jednu dospelú osobu. Štandardné dávkovanie je 2 kapsule 2x denne dospelí a 1 kapsula 2x denne pre deti od 3 rokov. Odporúčaná doba užívania je 30 dní. Kúru je odporúčané zopakovať 1-2x ročne.

Po úspešnej 30-dňovej kúre sa odporúča preventívna kúra: 2 kapsule 2x denne dospelí a 1 kapsula 2x denne deti od 3 rokov v intervaloch každých 7 dní po dobu min. 6-12 mesiacov (vajíčka parazitov sú schopné prežiť v ľudskom tele aj 12 mesiacov).

.

Upozornenie: Nevhodné pre detí do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy,

Uchovávanie: Skladovať  v uzavretom obale, pri teplote 15-25 C, chrániť pred priamym slnečným žiarením a sálavým teplom. Uchovávajte mimo dosahu malých detí.

Obsah: 120 ks tvrdých želatinových kapsúl, 1 kapsula obsahuje 350mg extraktu bylín

Hmotnosť obsahu: 42,0 g ±10 %

Dávkovanie: 2 tablety 2 x denne prehltnúť  celé a zapiť primeraným množstvom tekutiny. Ustanovená odporúčaná  denná dávka sa nesmie presiahnuť

Minimálna trvanlivosť: vyznačená na obale

100% Slovenský výrobok. Obsahuje extrakty rastlín vypestovaných na Slovensku.
Krajina pôvodu Slovensko

Čítať ďalej
Detaily produktu
7331
Recenzie
Žiadne komentáre
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa