Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Šumivá bomba do kúpeľa Medovkový sen

Bývalá Medovková limonáda pre spríjemnenie kúpeľa a navodenie úžasnej relaxačnej atmosféry

Čítať ďalej
1,83 € (s DPH)
*
Kód:
5229
Výrobca:
Štítky:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Posledné kusy v sklade
Popis

Šumivá guľa do kúpeľa predstavuje výnimočný výrobok pre spríjemnenie kúpeľa a navodenie úžasnej relaxačnej atmosféry. Prírodné suroviny rozmaznajú nie len zmysly ale i pokožku, ktorú zároveň vyživia a zanechajú ju jemnú a vláčnu práve vďaka pridaným organickým olejom ako sú marhuľový a olivový olej. Vzhľadom na svoje šetrné zloženie je kúpeľová bomba rovnako vhodná pre všetky typy pokožky. Pridané éterické oleje sa postarajú o neuveriteľne voňavý zážitok a prírodné farbiace zložky oživia kúpeľ hravými farbami i v ten najvšednejší deň! Doprajte si zaslúžený odpočinok, zrelaxujte svoje telo i myseľ a nechajte sa unášať úžasnými vôňami a neuveriteľnou jemnosťou pokožky :)

.

Bomba do kúpeľa je vhodná ako prísada do kúpeľa pre všetky typy pokožky a vekové kategórie.

.

> prírodné suroviny nedráždia pokožku a nevysušujú ju, práve naopak, po kúpeli ju zahalia do príjemného olejového filmu

> rozmaznávajúce olejčeky ako sú marhuľový a olivový pokožku vyživia a navrátia jej aj dávno stratenú vitalitu

> prírodné esenciálne oleje zabezpečia nezabudnuteľný zážitok a prevoňajú pokožku na dlhé hodiny

> farbivá reprezentované výhradne prírodnými rastlinnými práškami dodajú kúpeľu šmrnc a vyčaria pocit výnimočnosti

> šumivky do kúpeľa sú skvelým darčekom, ktorý poteší malých i veľkých :)

.

 > VEGAN ŠUMIVKA DO KÚPEĽA   

 > SO SVIEŽOU VÔŇOU MEDOVKY   

 > PRE VÝNIMOČNÝ ZÁŽITOK  

 > OŠETRUJE POKOŽKU 

.

V kolobehu bežných povinností, radostí a starostí častokrát zabúdame sami na seba, občas sa nám však chvíľka nerušeného pokoja žiada ako soľ. Práve vtedy je relaxačný kúpeľ výborným prostriedkom pre odbúranie stresu, vytriedenie myšlienok či načerpanie novej energie. Ukradnite si pre seba krátku chvíľku a doprajte si zaslúžený pocit výnimočnosti, kedykoľvek sa vám zažiada. Kúpeľová bomba premení záver náročného dňa na rozmaznávajúci zážitok pre vaše telo i myseľ. Ideálna je tiež pre spríjemnenie rutinného kúpania a nekonečnú zábavu malých nezbedníkov. Premeňte svoju kúpeľňu na miesto očisty nie len tela ale i ducha a miesto plné pozitívnej energie a radosti :)

.

HLAVNÉ ZLOŽKY

> medovka a mäta - osviežujúca kombinácia bylinných extraktov prebudí, osvieži a ozdraví pokožku a podporí dobrú náladu

> marhuľový a olivový olej – dvojica jemných a výživných olejov pre hodvábne hebkú a ošetrenú pokožku

.

OBSAH

cca 85g

.

NÁŠ TIP

Nemusíte mať doma vaňu na to, aby ste si dokázali túto bombu užiť! Rozpustite kúpeľovú bombu v lavóriku s teplou vodou a doprajte zaslúžený wellness chodidlám, alebo týmto spôsobom pripravte upracované ruky na manikúru.

Bomba do kúpeľa je tiež výborným darčekom pre vašich blízkych!

.

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ

Šumivku môžete kombinovať s ktorýmkoľvek iným výrobkom Soaphoria. Zároveň je len na vás, či sa rozhodnete pre bombu do kúpeľa vo vašej obľúbenej vonnej edícii, alebo si príjemný čas strávený vo vani spestríte ich striedaním :)

VÔŇA VÝROBKU

Ukľudňujúce a osviežujúce spojenie vône citrusovitej medovky a jemne sladkej mäty kučeravej.

.

FARBA VÝROBKU

Výrobok bez obsahu syntetických farbív vďačí za svoje zelené sfarbenie výhradne prírodným rastlinným extraktom a práškom.

.

KONZISTENCIA VÝROBKU

Výrobok má konzistenciu pevnej gule, ktorá sa pri kontakte s vodou začína za sprievodu jemného šumenia „topiť“. Kúpeľová bomba sa výnimočne môže vplyvom náhleho tlaku či nárazu rozdrviť na menšie kúsky alebo dokonca na prach, nemusíte sa však obávať, na účinky a použiteľnosť výrobku nemá táto zmena konzistencie vôbec žiaden vplyv :)

.

KONZERVAČNÝ SYSTÉM VÝROBKU A DOBA POUŽITIA

Výrobok neobsahuje syntetické konzervačné látky, napriek tomu je stabilný, avšak háklivý na vlhkosť. Dodržiavajte odporúčané skladovacie podmienky a po otvorení okamžite spotrebujte.

.

OBAL VÝROBKU A NÁVRH NA RECYKLÁCIU

Výrobok je balený v celofánovom vrecúšku, ktoré síce na prvý pohľad pripomína plast, no v skutočnosti sa jedná o materiál vyrobený z celulózy - teda dreva. Po spotrebovaní výrobku vhoďte prázdny obal do kontajnera určeného na takýto typ odpadového materiálu.

V prípade, že sa rozhodnete pre kúpu výrobku v zero waste verzii, bomba do kúpeľa vám bude doručená v provizórnom “balení” z recyklovaného papiera.

.

APLIKÁCIA

Vložte výrobok do pripraveného teplého kúpeľa, resp. pod tečúcu vodu primeranej teploty. Výrobok v kontakte s vodou sa rozšumí, vytvorí penu a uvoľní obsiahnuté oleje a esenciálne oleje, zatiaľ čo hydrogénuhličitan sodný zmäkčí vodu. Odporúčaná doba pobytu v kúpeli je cca 15 až 30 minút.

.

UPOZORNENIA

Určené na každodenné použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom a suchom mieste a nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a mrazu. Nepoužívať na otvorené rany. Vyhnite sa oblasti očí. Pri zasiahnutí očí vyplachujte vlažnou vodou po dobu minimálne 15 minút bez prerušenia smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu (v prípade nosenia kontaktných šošoviek ich odstrániť vopred). Ak dôjde k podráždeniu, vyhľadajte lekársku pomoc.

Pred prvým použitím sa odporúča previesť tzv. Patch test, t. j. aplikovať a otestovať kozmetický prípravok na jeho znášanlivosť na malej plôške pokožky, najlepšie na zápästí a počkať 24h. Touto metódou sa môže predísť nástupu alergických reakcií a precitlivenosti na daný výrobok. Ak po aplikácii sa prejaví alergická reakcia, povrch pokožky zmyte vlažnou vodou. Výrobok okamžite prestaňte používať. Ak alergická reakcia pretrvá po dlhšiu dobu vyhľadajte lekársku pomoc.

.

ZLOŽENIE

Sodium Bicarbonate (hydrogénuhličitan sodný), Citric Acid (kyselina citrónová)*, Olea Europaea Fruit Oil (olivový olej)*, Prunus Armeniaca Oil (marhuľový olej)*, Melissa Officinalis Extract (medovka lekárska)*, Melissa Officinalis Leaf (medovka lekárska)*, Mentha Spicata Crispa Extract (mäta kučeravá)*, Spirulina Maxima Powder (spirulina prášok), ***Citral, ***Citronellol, ***Eugenol, ***Geraniol, , ***Linalool, *** Limonene

.

*certifikovaná organická zložka

***vyskytujúce sa prirodzene v esenciálnych olejoch

Čítať ďalej
Detaily produktu
5229

Doplňujúce údaje

Krajina pôvodu
Slovensko
Váha/gramáž/objem
85g
Recenzie
Žiadne komentáre
Niečo pre vás

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa