Výhodný balíček na detox a štíhlu líniu

Balíček produktov pre všetkých, ktorí chcú zhodiť pár kilogramov a očistiť svoje telo od toxínov celý popis produktu

Cena s DPH45,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Balíček na detox a štíhlu líniu obsahuje :

* Chlorella - výživový doplnok zo sladkovodnej riasy s vysokým obsahom vitamínov, železa a zinku. Prispieva k udržaniu zdravých slizníc, pokožky, posilňuje imunitu a zlepšuje zrak. Pomáha udržiavať zdravé kosti a nechty. 300tabliet

* bylinný čaj Štíhla línia - je zostavený z bylín tak, aby sa zrýchlil metabolizmus, spaľovanie tukov a obmedzenie chuti do jedla

* zelený čaj Zelený detox - na očistenie krvi od antibiotík užívaných v minulosti a od chémie

* čajový koncentrát Prekyslenie - špeciálne zloženie bylín pre správnu činnosť pečene, žlčníku, žalúdku a tenkého čreva. Je vhodný pri trvalom pocite prekyslenia, reflexu pažeráka, zlom trávení,  pre regeneráciu pečene,  podporuje činnosť žlčníka a pankreasu, zlepšuje vyprázdňovanie, znižuje kvasné procesy v črevách.

* ajurvédske tablety Triphala - Najznámejšia a najúčinnejšia kombinácia na vnútorné prečistenie a tiež regeneráciu, či obnovu organizmu. Triphala je prírodný bylinný prípravok pôsobiaci regeneračne na sliznicu zažívacieho ústrojenstva, podporuje činnosť zažívacieho, obehového, močového a dýchacieho ústrojenstva. Pôsobí jemne laxatívne. Prečisťuje organizmus.

* bylinná zmes na Odkyslenie organizmu - dvojfázový čaj na pravidelné pitie cez deň a pred spaním, ktoré pomáha detoxikovať organizmus.

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu