Výhodný balíček na detox a štíhlu líniu

3839

Balíček produktov pre všetkých, ktorí chcú zhodiť pár kilogramov a očistiť svoje telo od toxínov celý popis produktu

Cena s DPH35,04 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Balíček na detox a štíhlu líniu obsahuje :

* Chlorella - výživový doplnok zo sladkovodnej riasy s vysokým obsahom vitamínov, železa a zinku. Prispieva k udržaniu zdravých slizníc, pokožky, posilňuje imunitu a zlepšuje zrak. Pomáha udržiavať zdravé kosti a nechty. 300tabliet

* bylinný čaj Štíhla línia - je zostavený z bylín tak, aby sa zrýchlil metabolizmus, spaľovanie tukov a obmedzenie chuti do jedla

* zelený čaj Zelený detox - na očistenie krvi od antibiotík užívaných v minulosti a od chémie

* ajurvédske tablety Triphala - Najznámejšia a najúčinnejšia kombinácia na vnútorné prečistenie a tiež regeneráciu, či obnovu organizmu. Triphala je prírodný bylinný prípravok pôsobiaci regeneračne na sliznicu zažívacieho ústrojenstva, podporuje činnosť zažívacieho, obehového, močového a dýchacieho ústrojenstva. Pôsobí jemne laxatívne. Prečisťuje organizmus.

* bylinná zmes na Odkyslenie organizmu - dvojfázový čaj na pravidelné pitie cez deň a pred spaním, ktoré pomáha detoxikovať organizmus.

UPOZORNENIE: * čajový koncentrát Prekyslenie ktorý je na ilustračnej fotografii bol vyradený z predaja kvôli nedoržaniu podmienok ohľadom Výživových doplnkov. Balíček ho neobsahuje. Ďakujeme za pochopenie. 

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu