Kozmetický balíček SWEET

Kozmetický balíček SWEET

6963

Miluje vaša priateľka, či polovička sladké vône a prírodné produkty? Máme pre ňu darček celý popis produktu

Cena s DPH20,60 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Hľadáte darček pre kamarátku, priateľku, či manželku, ktorá má rada sladké vône a zbožňuje vanilku? Vyskladali sme pre ňu balíček s najobľúbenejšími produktami.

Balíček obsahuje: 

 • sprchový gél kokosový - Nechajte vaše telo hýčkať sa vôňou a kozmetickými účinkami kokosu a kokosového oleja. Každodenné sprchovanie s týmto výnimočným sprchovým gélom s prírodným zložením vám zabezpečí pokožku hladkú a dostatočne hydratovanú.
 • Luxusné Vanilkové mydlo peelingové - Vanilkovú vôňu v mydle je pomerne ťažké zachytiť, keďže pravá vôňa - vanilka absolute - patrí medzi najdrahšie a častokrát ju dodávatelia "pančujú", riedia a pod. - aj preto sa v mydlách vyskytuje iba ako umelá vanilková vôňa.

  Toto vanilkové mydlo neobsahuje nič z uvedeného - iba veľké, veľmi veľké množstvo pomletých vanilkových luskov z Madagaskaru, ktoré mu dodávajú nie príliš ostrú, jemne sladkú, vanilkovú vôňu. Vonia úplne inak ako umelá vanilka a trochu inak ako vanilková masážna kocka - mnohým pripomína skôr vanilkový sladký koláč, niektorým zas čokoládu:-). 

  Na každé mydlo pripadá viac ako 1 vanilkový lusk, preto je výrazne peeelingové - žiadna zhrubnutá koža sa neubráni:-). 

  Mydlo obsahuje iba kvalitné oleje a maslá, k tomu kvantum vanilkových luskov, preto je vhodné aj pre ľudí s pokožkou citlivou na prírodné silice. Spôsob výroby je podstatne dlhší ako u klasických mydiel, aj preto je zaradené medzi "mydlové luxusnosti".

 • Vanilkové nebo - Šľahaný telový a pleťový krém s extraktom z nechtíka, harmančeka,pravej vanilky.Zahaľ sa do vanilky ktorej vôňa evokuje pocit bezpečia,domova a dovoľ si cítiť sa romanticky, záhadne,exoticky...jednoducho, vytvor si svoje nebo...

  -žiadna prvoplánová vôňa ale plná pravá vôňa vanilky (kúpalo sa v oleji veľa luskov),ktoré spolu s vôňou kakaového a kokosového masla tvoria rafinovanú kombináciu.

  Vyvážená kombinácia prírodných masiel (bio Bambucké,Kakaové)a olejov(Panenský kokosový,Mandľový) s hydratačnými a výživnými vlastnosťami zlepšujúcimi vzhľad a pružnosť pokožky.

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.