Kniha KVÁSOK a prísady na pečenie

6938

Knižný debut Lenky Mančíkovej vás naučí ako si správne pripraviť a použiť kvások v domácom prostredí. celý popis produktu

Cena s DPH21,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Balíček pre všetky gazdinky, ktoré rady skúšajú v kuchyni niečo nové. Kvások používali na pečenie už naše staré mamy, namiesto dnešného klasického droždia. Výhodou kvásku je, že nespôsobuje tráviace problémy, nanafukuje, je zdravší a pečivo pečené s kváskom je rozhodne chutnejšie.

Kvások si ľahko vyrobíte aj doma - návod na výrobu domáceho kvásku si nájdete v úžasnej knihe Lenky Mančíkovej KVÁSOK, v ktorej prehľadne popisuje postup, ako si založiť kvások. V knihe nájdete množstvo receptov a krásnych fotografií s prípravou pečiva rôzneho druhu - od domáceho chlebíka až po kysnuté koláčiky so škoricou.

Aby bolo vaše pečenie dokonalé, pridali sme do balíčka to najlepšie, čo k domácemu pečeniu budete potrebovať - kvalitné Chlebové korenie, ktoré z vášho chlebíka spraví hotovú dobrotu a kvalitnú cejlónsku škoricu na sladké pečenie. 

Kniha o kváskovaní je jedinečným projektom medzi slovenskými knihami a teší sa veľkej obľube u čitateľov. Sme radi, že ju môžeme exkluzívne zaradiť aj do našej ponuky.

Prajeme vám príjemné čítanie a pečenie!

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu