Balíček pre pokojné trávenie

Balíček pre pokojné trávenie

Babičkina záhrada

6957

Masticha balíček pre pokojné trávenie za výhodnú cenu celý popis produktu

Cena s DPH41,90 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Balíček pre pokojné trávenie obsahuje: 

Masticha tablety - Chioská masticha je prírodný výživový doplnok, ktorý sa odporúča užívať pri zdravotných problémoch spojených so žalúdkom, obzvlášť problémoch ako sú: helikobakter pylori, žalúdočné vredy, či pálenie záhy.

Účinky chioskej mastichy sú priaznivé z mnohých ohľadov, pôsobí antisepticky, antibakteriálne a antimykoticky. Masticha sa odporúča užívať pri zníženej činnosti hrubého čreva a premnožení baktérie helikobakter pylori v žalúdku, ktorá môže spôsobovať pálenie záhy, bolesti žalúdka, zápal žalúdka a žalúdočné vredy.

Chioská masticha - kryštáliky v plechovej krabičke - Žuvanie kryštálikov chioskej mastichy dezinfikuje ústa a zabraňuje tvorbe zubného povlaku.

Bieli zuby. Redukuje bakteriálny povlak úst až o 41,5%. Pôsobí pozitívne na žalúdočnú nervozitu (žuvanie uľavuje stresu a látky v mastiche pôsobia pozitívne na problémy so žalúdkom). Pôsobí antisepticky a antimykoticky. Pôsobí na činnosť hrubého čreva. Redukuje Helicobacter pylori. Uľavuje páleniu záhy. Pôsobí proti zápachu z úst. Uľavuje od bolesti žalúdka. Priaznivo pôsobí na znižovanie cholesterolu. Výrazným spôsobom napomáha liečbe žalúdočných vredov. Znižuje vysoký tlak.

Pozn.: Ak si balíček žiadate darčekovo zabaliť, uveďte nám to prosím do poznámky. Krabička a balné + 2,50€

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili