Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Aj napriek pandémii korona vírusu covid 19 naďalej pracujeme v pôvodnom režime

Važení a milí zákazníci, návštevníci Babičkinej Záhrady,

celé Slovensko je v týchto dňoch zasiahnuté pandémiou korona vírusu a výrazne obmedzené opatreniami na zníženie a zabránenie šírenia covid 19.

Veríme, že sledujete správy a viete čo sa deje. Je na nás všetkých, aby sme sa k tejto situácii postavili s plnou vážnosťou, disciplinovane a zodpovedne v rámci vlastných možností.

Buďte opatrní, berte okolie tak, ako keby boli nakazení a vy sa od nich nakaziť nechcete. Rovnako sa správajte ako keby ste boli nakazení vy, a nechcete nakaziť iných. Tým, že je inkubačná doba prepuknutia vírusu až 14 dní, nikdy neviete vylúčiť, či sa okolo vás pohybuje nakazený vírusom alebo ste ním nakazený vy sám.

Zároveň vás informujeme, že my v Babičkinej Záhrade pracujeme v nezmenenom režime a vaše objednávky prijímame rovnako, ako tomu bolo vtedy, keď bol korona vírus mimo EÚ.

Denne dochádza k výraznému nárastu počtu objednávok, preto vás prosíme o ústretovosť a trpezlivosť. Všetky objednávky sa snažíme vybavovať v čo najkratšom možnom čase a bezodkladne odovzdávame na doručenie.

Tovar naskladňujeme priebežne, s dostatočným predstihom. Dodávatelia tiež robia všetko čo je v ich silách, žiaľ priamy dosah na dodávky tovaru spoza hraníc nemajú. Preto občas môže dôjsť k zdržaniu na strane nášho dodávateľa.

V prípade vyskytnutia neočakávaných komplikácií alebo zdržania objednávky vás budeme bezodkladne telefonicky kontaktovať.

Prosíme vás v momentálnej situácii o dôležitú vec. Pokiaľ vám to čo i len trochu situácia dovoľuje, vynechajte platbu na dobierku a zadajte si objednávku s platbou vopred na bankový účet. Vyhnete sa tým blízkemu kontaktu s kuriérom. Vďaka tomu ochránite seba aj kuriéra a zabránite rozširovaniu korona vírusu covid 19.

Chceme vás ubezpečiť, že všetky objednávky budú vybavené v najkratších možných termínoch a v prípade akýchkoľvek zmien, ktoré by spôsobili predĺženie, vás budeme kontaktovať.

Využite čas, ktorý máte k dispozícii najlepšie ako viete, užívajte si ho tak, aby ste boli spokojní. Buďte ohľaduplní a disciplinovaní k sebe aj druhým, aby sme sa do bežného života mohli všetci vrátiť živí a zdraví v čo najkratšom čase.

Ďakujeme, že ste naďalej s nami, že sa staráte s svoje pevné zdravie.

Prajeme vám do nasledujúcich dní, týždňov, mesiacov a aj po zvyšok vášho dlhého života veľa zdravia, pokoja, pohody a lásky.

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa