Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Spôsoby platby za objednávky počas pandémie korona vírus (covid 19)

Vopred vám, aj v týchto, pre mnohých ťažkých dňoch keď nás zasiahla epidémia korona vírusu (covid 19), ďakujeme za návštevu eshopu Babičkina Záhrada.

Sme veľmi vďační, že aj napriek vzniknutej situácii môžeme a naďalej dokážeme vybavovať vaše objednávky.

Chceme vás týmto poprosiť o jednu, pre všetkých dôležitú vec.

Len vďaka vám jednotlivcom na strane zákazníkov/adresátov/odberateľov môžu kuriérske spoločnosti ďalej fungovať a doručovať pre vás zásielky s vašimi obľúbenými produktami, ktoré vám v mnohých prípadoch pomáhajú udržať a zlepšiť zdravie, pripraviť si zdravé a výživné jedlá, ktoré je v týchto dňoch pre vás veľmi dôležité.

Kuriérska spoločnosť GLS, ktorá pre vás doručuje zásielky, zatiaľ neobmedzila spôsob platby na dobierku. Je na zvážení každého jedného kuriéra, či od vás prijme hotovosť a tým vám odovzdá balík.

Spoločnosť GLS sa nateraz rozhodla eliminovať styk kuriéra s adresátom a pridali možnosť platby kartou. Pokiaľ však nutne nemusíte, nevyberajte si možnosť platby dobierkou. Je otázkou času, kedy zrušia aj samotnú platbu na dobierku.

Akonáhle ochorie na korona vírus jeden kuriér, musia zatvoriť celé depo. V takom prípade končí doručovanie v danej oblasti a to sú desiatky až stovky obcí. Toto nechceme.

Práve z tohoto veľmi dôležitého dôvodu vás vyzývame plaťte za objednávky vopred na bankový účet, kuriér následne nemusí s vami prísť do blízkeho kontaktu.

Ochránite seba, svoje zdravie aj zdravie kuriéra a zabránite tým rozširovaniu korona vírusu Covid 19. Čím skôr to skončí, tým lepšie pre nás všetkých.

Všetkým vám želáme pevné zdravie, radosť zo života a najlepšie využitý čas, ktorého máte pre seba viac ako inokedy.

Tím Babičkinej Záhrady :)

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa