PORADENSTVO

Súčasťou našich služieb pre vás je aj poradňa v oblasti zdravia, užívania a výberu tých správnych produktov z radov potravín, kozmetiky aj ekodrogérie.

  •          Sme priamo pri zdroji, osobne poznáme všetkých slovenských výrobcov, osobne sme navštívili ich výrobne. Vieme kde vznikajú fantastické kvalitné produkty a poznáme filozofiu každej farmy či mydlárne. Vieme tak o výrobkoch z prvej ruky, zúčastňujeme sa pravidelných školení a testujeme novinky ako prví :)
  •          Náš tím tvoria dievčatá, ktoré žijú zdravými potravinami ale rovnako dôležité je pre ne nielen to, čo dávajú do seba ale aj na seba. Ich vášňou je najmä prírodná kozmetika, ktorú doslova milujú a denne používajú. Našou podmienkou pred zavedením produktu do predaja je jeho ochutnanie či testovanie, nikdy nekupujeme mačku vo vreci  :) Vieme preto poradiť pri výbere kozmetiky presne podľa zdravotných problémov alebo typu vašej pleti.
  •          Máme kamennú predajňu v Nitre, vďaka čomu máme okamžitú spätnú väzbu od našich spokojných zákazníkov.  Vieme tak, ktoré produkty zabrali nielen nám ale aj ostatným.  Osobný kontakt s našimi zákazníkmi je najlepšia „škola“, často sa učíme práve od nich, odovzdávajú nám svoje know-how  a často krát aj prinesú čo-to na koštovku uvarené alebo upečené z našich surovín :)

 

Ak máte otázky ohľadom produktov, ich používania, dávkovania alebo potrebujete poradiť pri výbere - napíšte nám na: info@babickinazahrada.sk 

alebo zavolajte na +421 948 849 894

Zdravotné poradenstvo

Majiteľka Miriam Latečková sa dlhé roky venuje fytoterapii, prírodnej liečbe, štúdiu čínskej medicíny, feng shuei, psychosomatiky, dietetiky a celostnej medicíne...

Ak máte zdravotné problémy, na ktoré by ste sa chceli pozrieť komplexne a nájsť cestu k vyliečeniu radi vám pomôžeme. Z pochopiteľných dôvodov však nie je možné vykonávať takúto diagnostiku cez telefón, či email - v tom prípade nevieme zaručiť žiadnu efektívnosť. 

Ak si želáte vykonať celostnú diagnostiku, obráťte sa mailom na p. Latečkovu: obchod@babickinazahrada.sk

Rada si vyhradí vhodný čas na to, aby sa mohla venovať len vám a aby ste spolu našli vhodnú cestu k zdravému životu.