PORADENSTVO

Súčasťou našich služieb pre vás je aj poradňa v oblasti zdravia, užívania a výberu tých správnych produktov z radov potravín, kozmetiky aj ekodrogérie.

  •          Sme priamo pri zdroji, osobne poznáme všetkých slovenských výrobcov, osobne sme navštívili ich výrobne. Vieme kde vznikajú fantastické kvalitné produkty a poznáme filozofiu každej farmy či mydlárne. Vieme tak o výrobkoch z prvej ruky, zúčastňujeme sa pravidelných školení a testujeme novinky ako prví :)
  •          Náš tím tvoria dievčatá, ktoré žijú zdravými potravinami ale rovnako dôležité je pre ne nielen to, čo dávajú do seba ale aj na seba. Ich vášňou je najmä prírodná kozmetika, ktorú doslova milujú a denne používajú. Našou podmienkou pred zavedením produktu do predaja je jeho ochutnanie či testovanie, nikdy nekupujeme mačku vo vreci  :) Vieme preto poradiť pri výbere kozmetiky presne podľa zdravotných problémov alebo typu vašej pleti.
  •          Máme kamennú predajňu v Nitre, vďaka čomu máme okamžitú spätnú väzbu od našich spokojných zákazníkov.  Vieme tak, ktoré produkty zabrali nielen nám ale aj ostatným.  Osobný kontakt s našimi zákazníkmi je najlepšia „škola“, často sa učíme práve od nich, odovzdávajú nám svoje now-how  a často krát aj prinesú čo-to na koštovku uvarené alebo upečené z našich surovín :)
  •          To, že zdravý životný štýl je našou vášňou dokazuje aj to, že naše dievčatá sa neustále vzdelávajú.  Poradkyňa Dominika je fytoterapuetka, ktorej záľubou sú bylinky a miešanie bylinných zmesí na konkrétne zdravotné problémy. Administrátorka eshopu Petra je študentkou klasickej čínskej medicíny  a dietetiky, jej záľubou je tiež ajurvéda. Majiteľka Babičkinej záhrady Miriam má za sebou niekoľkoročné skúsenosti s alternatívnou liečbou, pestovaním a využitím byliniek, venuje sa feng shuei, čínskej dietetike, etikoterapii, študuje akupresúru a akupunktúru.

 

S vašimi otázkami sa na nás môžete obrátiť :

Mailom na : obchod@babickinazahrada.sk

Telefonicky: 0948 450 888

Správou na FB : https://www.facebook.com/BabickinaZahrada/

Online chat: nájdete vpravo dole na našej stránke

Pod každým výrobkom po kliknutí na tlačidlo „položiť otázku predajcovi“

Alebo priamo v našej predajni v Nitre