Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Poradenstvo v oblasti zdravia

PORADENSTVO ohľadom zdravia

Súčasťou našich služieb pre vás je aj poradňa v oblasti zdravia, užívania a výberu správnych produktov z radov potravín, kozmetiky a ekodrogérie.

  •          Sme priamo pri zdroji, osobne poznáme všetkých slovenských výrobcov, osobne sme navštívili ich výrobne. Vieme kde vznikajú fantastické kvalitné produkty a poznáme filozofiu každej farmy či mydlárne. Vieme tak o výrobkoch z prvej ruky, zúčastňujeme sa pravidelných školení a testujeme novinky ako prví :)
  •          Náš tím tvoria dievčatá, ktoré žijú zdravými potravinami, ale rovnako dôležité je pre ne nielen to, čo dávajú do seba, ale aj na seba. Ich vášňou je najmä prírodná kozmetika, ktorú doslova milujú a denne používajú.
    Našou podmienkou pred zavedením produktu do predaja je jeho ochutnanie či testovanie, nikdy nekupujeme mačku vo vreci :) 
    Vieme preto poradiť pri výbere kozmetiky podľa zdravotných problémov alebo typu vašej pleti.
  •          Máme osobný odber aj rozvoz v Nitre, vďaka čomu máme okamžitú spätnú väzbu od našich spokojných zákazníkov. Vieme tak, ktoré produkty zabrali nielen nám ale aj ostatným. Osobný kontakt s našimi zákazníkmi je najlepšia „škola“, často sa učíme práve od nich, odovzdávajú nám svoje know-how  a častokrát aj majú čo-to na koštovku uvarené alebo upečené z našich surovín :)

 

Ak máte otázky ohľadom produktov, ich používania, dávkovania alebo potrebujete poradiť pri výbere, napíšte nám na: info@babickinazahrada.sk 

alebo zavolajte na +421 948 849 894

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa