Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Výrobcovia produktov

VÝROBCOVIA produktov pre eshop Babičkina záhrada

Ako bio obchod s dlhoročnou tradíciou sa nám na dennej báze stáva, že nás navštevujú rôzni obchodní zástupcovia so svojimi produktami a ich zázračnými účinkami. Lákajú nás na výborné ceny, reklamu, doplnkové produkty. Babičkina záhrada však nie je obchod, ktorý chce za každú cenu predávať viac a viac, nenájdete u nás zázračné prípravky, ktoré vaše problémy vyriešia jedinou tabletkou, ani skvelé tablety na chudnutie, či na stopercentnú a rýchlu detoxikáciu.

Všetky produkty, ktoré máme v ponuke starostlivo vyberáme, rozprávame sa so svojimi dodávateľmi do detailov o výrobe, o balení a o ich presvedčení. Často navštevujeme samotné farmy a výrobne, aby sme pre vás vybrali to najlepšie. Všetky produkty, ktoré u nás máme prešli našim testovaním, aby ste vy nemuseli kupovať mačku vo vreci. Novú kozmetiku skúšame v našom tíme, potraviny ochutnávame my, naše rodiny a priatelia. Výrobky, ktoré nájdete v Babičkinej záhrade sú naozaj súčasťou našich bežných životov a na základe našich skúsenosti ich môžeme odporúčať aj vám - našim zákazníkom.

So svojimi dodávateľmi máme často priateľský vzťah, organizujeme spolu ochutnávky, akcie, výlety.. Radi si vyberáme ľudí, ktorí sú nám blízki aj v osobnom živote, ktorí svojim produktom obetovali svoj život a vyrábajú ich naozaj z presvedčenia.

V Babičkinej záhrade uprednostňujeme českých a slovenských výrobcov, podporujeme lokálnych dodávateľov z nášho okolia a to všetko robíme so zreteľom na to, aby bol zachovaný najlepší pomer cena-kvalita pre vás, ktorí si od nás tovar objednávate.

Ak vám však predsa len v našej ponuke výrobcov niekto chýba, ak máte odporúčanie na zaujímavý tovar, ktorý by ste u nás chceli mať, budeme radi, ak nás na neho upozorníte. Kontaktujte nás na email: obchod@babickinazahrada.sk

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa