Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Newsletter a odber emailov

Newsletter a odber emailov

Pravidelne vám prinášame niekoľko veľmi zaujímavých článkov, receptov, tipov, rád a tiež akcií a súťaží, sprevádzame vás celý týždeň od pondelka do nedele. Môžete sa prihlásiť do týchto newslettrov:

Zdravý životný štýl:

Ak vás zaujíma zdravý životný štýl ako celok a chápete, že človek nie je zdravý len tým, čo dáva do seba, ale aj tým, čo si nanáša na pleť, ako trávi svoj čas, čo číta, ako sa vzdeláva, napreduje, ako zmýšľa, aké návyky si vytvára... Ak vás zaujíma to ako spracovať bylinky alebo detoxikovať doma a zdarma bez drahých zázračných tabletiek a veľa veľa ďalšieho, odporúčame prihlásiť sa do tohoto nášho pravidelníka - občasníka :)

Nájdete v ňom z každého rožka troška - zaujímavý článok, dobrý recept, odkaz na produkty, ktoré by sa vám práve mohli hodiť, videá z našich prednášok, rozhovory s Babičkinou záhradou v časopisoch, predstavenie nového výrobcu a iné zaujímavosti :)

Prihlásiť sa na odber noviniek môžete tu: https://www.babickinazahrada.sk/blog/clanky-a-zaujimavosti-prihlasenie-na-odber-n484

Lunárny kalendár:

Ľudia odjakživa vnímali a sledovali lunárne vplyvy a rešpektovali ich pri rôznych dôležitých činnostiach, rozhodnutiach a starostlivosti o svoje telo a dušu. Ak mesiac dokáže pohnúť vodou v mori, verte, že má vplyv aj na náš organizmus a jeho časti. Tak ako plynie mesiac po oblohe, ovplyvňuje vždy určitú časť nášho tela. Tú časť tela, na ktorú mesiac práve pôsobí je vhodné ozdravovať rôznymi spôsobmi, pretože práve vtedy bude výsledok intenzívnejší. A naopak, ak budeme nevhodne zaťažovať organizmus v období, ktoré na to podľa luny nie je určené, následky budú o to horšie.

Aj pre Vás môže byť lunárny kalendár neoceniteľným pomocníkom. Odberateľom lunárneho kalendára ho posielame vždy v pondelok a nájdete v ňom informácie na celý týždeň ohľadom vášho zdravia aj vplyvu na psychiku a tiež rady a tipy čomu sa máte venovať a čomu radšej vyhnúť :)

Prihlásiť sa na odber lunárneho kalendára môžete tu: ttps://www.babickinazahrada.sk/blog/prihlasenie-do-lunarneho-kalendara-n483

Zdravé recepty:

Aj vy ste sa už niekoľkokrát odhodlali stravovať zdravo, ale zrazu ste nevedeli, čo vlastne variť? Prípadne ste nepoznali ani jednu z tých čudných surovín, ktoré boli v receptoch a tak ste to vzdali ? Alebo vám len jednoducho došla fantázia? :)

Tak práve pre Vás budeme prinášať vždy na konci týždňa tip na víkendové varenie - niekedy to bude polievka, inokedy nátierka alebo dokonca koláčik. Jedno budú mať spoločné - vždy pôjde o zdravý recept, ktorý je navyše jednoduchý, rýchly a hlavne zostavený z dostupných surovín.

Do odberu receptov sa môžete prihlásiť tu: https://www.babickinazahrada.sk/blog/recepty-c2

Podujatia,workshopy,prednášky, prezentácie, ochutnávky a dôležité novinky pre Nitranov:

Prihlásiť sa na odber týchto noviniek odporúčame najmä Nitranom - dozviete sa vždy dôležité informácie o zmene otváracích hodín, prebiehajúcej súťaži, o akciách, ochutnávkach a prezentáciách produktov, ktoré za to stoja. Tiež budete vedieť ako prví aj o novinkách v našom sortimente.

Snažíme sa byť k vám stále bližšie a uvedomujeme si, že niekedy na nakopnutie na ceste k zdravému životnému štýlu potrebujete viac ako len podrobný článok či fotorecept a preto bývame súčasťou rôznych prednášok a podujatí, ktoré v Nitre a okolí organizujeme alebo sme ich súčasťou.

Ak sa chcete medzi prvými dozvedieť o tom, aké podujatie sa u nás koná - prihláste sa na odber noviniek tu: https://www.babickinazahrada.sk/content/12-pozvanky-na-akcie

Tešíme sa na inšpiratívne stretnutia :)

***********************************************************

Dôležité: Správy posielame maximálne raz týždenne, prihlásiť sa môžete aj na všetky odbery naraz. Dôležité je, aby ste si uložili našu mailovú adresu info@babickinazahrada.sk do adresára vo svojom mailovom prehliadači (outlook, gmail, azet,...) aby ste o naše cenné články neprišli, veľmi často totiž končia nechtiac v spame a takto tomu môžete predísť. Ak vám maily napriek prihláseniu neprídu, kontaktujte nás na obchod@babickinazahrada.sk a zistíme kde je problém (obyčajne sa len pomýlite pri vypisovaní vašej mail. adresy)

Z odberov sa môžete kedykoľvek a jednoducho odhlásiť - link na odhlásenie budete mať v každom našom maili.

Vaša mailová adresa je u nás v bezpečí a neposkytujeme ju tretím stranám. Sme zaregistrovaní na úrade pre ochranu osobných údajov SR.

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa