Reishi - prírodné antibiotikum

Reishi - prírodné antibiotikum

Mycology Research Laboratories Ltd.

3026

Liečivú hubu Reishi odporúčame na podporu imunity, liečbu streptokokových a stafylokokových infekcií celý popis produktu

Cena s DPH27,69 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 27 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 27 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,81 €.


Celý popis produktu

Popis: Tablety so sušenou hubovou biomasou Reishi odporúčame ako podporný prostriedok pri oslabenej imunite, streptokokových a stafylokokových infekciách, vyššom stresovom vypätí, regenerácii po chorobe, operácii, vyčerpaní, zápaloch, stavoch po chemoterapii a rádioterapii.

Prírodný produkt.

Reishi od anglickej spoločnosti MRL pozostáva priamo z mycélia (podhubia) a primordia (mladých plodníc) húb Ganoderma lucidum pestovaných v BIO substráte. Nepracuje sa s extraktmi a tak nedochádza k strate účinkov. Kultivačný systém je patentovaný a certifikovaný. Biomasa od spoločnosti MRL má BIO certifikát vydaný spoločnosťou Quality Assurance International (certifikát č. 105493-A) Hubu Reishi poznajú v Ázii už 2000 rokov. Vďaka jej neobyčajným vlastnostiam ju volajú „hubou nesmrteľnosti". V Číne bola Reishi veľmi populárna na cisárskom dvore pre jej efektívnosť a absenciu vedľajších účinkov. V prírode rastie Ganoderma na práchnivejúcich kameňoch a kmeňoch, najmä v prímorských oblastiach Číny. Vyskytuje sa v šiestich farebných variantoch, z nich sa najčastejšie pestuje červená.

Dávkovanie:

Dlhodobé užívanie:  Deti: 2x1 tbl denne, Dospelí: 3x1 tbl denne

Akútne problémy: Deti: 3x1 tbl denne, Dospelí: 3x2 tbl denne

UPOZORNENIE: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.Neobsahuje chemické farbivá a konzervačné látky. Neobsahuje lepok, sladidlá, laktózu. Vhodné pre vegetariánov. Výživový doplnok. Odsúhlasené úradom verejného zdravotníctva SR.

 

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem68,4g
Skladovaniev suchu a v chlade
Krajina pôvoduVeľká Británia

Produkt nemá zatiaľ žiadne hodnotenie.
Napíšte Váš názor na produkt ako prvý!

Pridať príspevok
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu