Maitake huby v tabletách

maitake-prirodna-lieciva-huba

Mycology Research Laboratories Ltd.

3291

Tradičný liek čínskej medicíny na podporu imunity, na liečbu ochorení prostaty a rakoviny celý popis produktu

Cena s DPH28,00 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 28 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 28 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 0,84 €.


Celý popis produktu

Popis: Maitake  pozostáva priamo z mycélia (podhubia) a primordia (mladých plodníc) húb Pleurotus ostreatus pestovaných v BIO substráte. Nepracuje sa s extraktmi a tak nedochádza k strate účinkov. Trsovnica lupeňovitá je jedlá huba, ktorá paraziticky rastie pri koreňoch kmeňov dubov, kde vytvára mohutné trsy, zložené z veľkého počtu vetiev a vetvičiek, ktoré pri pohľade zhora tvoria sústredené kruhy. V japončine sa volá maitake, "tancujúca huba". Hovorí sa, že sa tak volá preto, že v staroveku jej nálezca vždy radosťou tancoval, pretože sa jej hmotnosť vyvažovala striebrom. Podľa iných názorov sa tak volá, pretože plodnice k sebe veľmi tesne priliehajú a prekrývajú jedna druhú a pripomínajú tak roj motýľov v divokom tanci. Domovinou trsovnice je severovýchodné Japonsko a Severná Amerika. Tradičné čínske a japonské bylinkárstvo si ju už niekoľko storočí vysoko cení.

Účinky: Obsahuje veľké množstvo vitamínov ako sú B2, B5, D2, ale aj vlákninu, niacín a aminokyseliny. Maitake je bohatá na minerály, obsahuje draslík, vápnik, horčík a množstvo antioxidantov. Maitake, vďaka účinnej kombinácii vitamínov a minerálov, účinne pomáha pri regulácii váhy, pretože znižuje ukladanie tukov v tele. Pôsobí priaznivo pri podpore imunitného systému a vysokého krvného tlaku a srdcovo-cievnych ochoreniach. Maitake ocenia aj ľudia trpiaci cukrovkou, zvýšeným cholesterolom, osteoporózou alebo hemoroidami. Mužská populácia ocení jej priaznivé účinky pri problémoch s prostatou. Ženám zase pomôže pri boji proti celulitíde. Účinne pôsobí aj celkovej detoxikácii organizmu, nechutenstve, alebo problémami s trávením.

Maitake je účinným nástrojom v boji proti rakovine. Mnoho výskumov už dokázalo, že táto huba má silné anti-metastatické vlastnosti a tak dokáže efektívne pôsobiť proti rakovine. Vďaka svojím vlastnostiam brzdí rast rakovinových buniek a stimuluje imunitný systém, ktorý sa tak dokáže s rakovinou lepšie poradiť. Pôsobí na niekoľko druhov rakoviny od rakoviny prsníka, prostaty, močového mechúra až po rakovinu čriev.  Zaujímavosťou môže byť, že okrem ľudí, pomáha aj najlepšiemu priateľovi človeka – naším psom, na ktorých má táto huba pozitívne účinky.

Zloženie 1 tablety: 500 mg Trsovnica lupeňovitá, Maitake

Dávkovanie: 2 - 6 tabliet denne

Obsah balenia: 90 tabliet/68,4 g, každá tableta obsahuje 500 mg biomasy

UPOZORNENIE: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Neobsahuje chemické farbivá a konzervačné látky. Neobsahuje lepok, sladidlá, laktózu. Vhodné pre vegetariánov. Výživový doplnok. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Odsúhlasené úradom verejného zdravotníctva SR.Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem68,4g
Skladovaniev suchu
Krajina pôvoduVeľká Británia

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili

Súvisiace články na blogu