Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Cordyceps - prírodné antibiotikum

Odporúčame užívať pri zníženej imunite, sterptokokových a stafylokokových infekciách

Čítať ďalej
30,91 € (s DPH)
*
Kód:
3025
Výrobca:
Štítky:
Moje obľúbené0
Porovnanie s iným0
Pridať do zoznamu želaní
Posledné kusy v sklade

redeem
Nákupom tohoto produktu získate až 30 vernostných bodov . Váš nákupný košík bude obsahovať spolu 30 bodov, ktoré budú premenené na poukážku v hodnote 0,60 € .


Popis

Popis: Tablety so sušenou hubovou biomasou Cordyceps odporúčame ako podporný prostriedok pri oslabenej imunite, stafylokokových, streptokokových a pneumokokových infekciách, stavoch po chemoterapii a rádioterapii, zápaloch, slabej vitalite, väčšom stresovom vypätí.

Prírodný produkt.

Cordyceps od anglickej spoločnosti MRL pozostáva priamo z mycélia (podhubia) a primordia (mladých plodníc) húb Cordyceps sinensis pestovaných v BIO substráte. Nepracuje sa s extraktmi a tak nedochádza k strate účinkov. Kultivačný systém je patentovaný a certifikovaný. Biomasa od spoločnosti MRL má BIO certifikát vydaný spoločnosťou Quality Assurance International (certifikát č. 105493-A) V Číne je huba Cordyceps známa svojimi účinkami ako napr. ženšen a je tradičným liekom národnej fytoterapeutickej farmácie. Pred mnohými storočiami Číňania považovali Cordyceps za talizman a boží zázrak. Domovom Cordycepsu sú vysoké hory Číny a Tibetu, vo výške 3500 metrov. Existencia Cordycepsu je podivuhodná; v lete Cordyceps existuje ako huba, ktorá má podobu nízkej byliny tmavohnedej farby. Dozreté spóry vystreľuje do okolia, tie sa zachytia na larvách motýľa a začínajú na nich parazitovať. Larva sa zaryje do zeme, mycélium huby ju prerastie a na jar opäť vyrastie ako huba. Tento vývojový proces trvá 2 roky. Keďže je však tento proces nebezpečný z hľadiska možného nakazenia škodlivými baktériami a cudzorodými hubami, niektoré spoločnosti vsadili na kultiváciu Cordycepsu v sterilnom prostredí.

Dávkovanie:

Dlhodobé užívanie: Deti 3 - 6 r.:2x1/2 tbl denne, Deti od 6 r.:2x1 tbl denne, Dospelí: 3x1 tbl denne

Akútne problémy: Deti 3 - 6 r.:3x1/2 tbl denne, Deti od 6 r.: každých 6h 1 tbl, Dospelí: každých 6h 2 tbl

UPOZORNENIE: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.Neobsahuje chemické farbivá a konzervačné látky. Neobsahuje lepok, sladidlá, laktózu. Vhodné pre vegetariánov. Výživový doplnok. Odsúhlasené úradom verejného zdravotníctva SR.

Čítať ďalej
Detaily produktu
3025

Doplňujúce údaje

Skladovanie
v suchu a v chlade
Krajina pôvodu
Veľká Británia
Váha/gramáž/objem
68,4g/90tbl.
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
4 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa