Cordyceps - prírodné antibiotikum

Cordyceps - prírodné antibiotikum

Mycology Research Laboratories Ltd.

3025

Odporúčame užívať pri zníženej imunite, sterptokokových a stafylokokových infekciách celý popis produktu

Cena s DPH37,09 €

Pridať do zoznamu želaní

Zakúpením tohoto produktu získate 37 vernostných bodov. Za obsah košíka získate spolu 37 bodov , ktorými si na celý váš nasledujúci nákup uplatníte zľavu v hodnote 1,11 €.


Celý popis produktu

Popis: Tablety so sušenou hubovou biomasou Cordyceps odporúčame ako podporný prostriedok pri oslabenej imunite, stafylokokových, streptokokových a pneumokokových infekciách, stavoch po chemoterapii a rádioterapii, zápaloch, slabej vitalite, väčšom stresovom vypätí.

Prírodný produkt.

Cordyceps od anglickej spoločnosti MRL pozostáva priamo z mycélia (podhubia) a primordia (mladých plodníc) húb Cordyceps sinensis pestovaných v BIO substráte. Nepracuje sa s extraktmi a tak nedochádza k strate účinkov. Kultivačný systém je patentovaný a certifikovaný. Biomasa od spoločnosti MRL má BIO certifikát vydaný spoločnosťou Quality Assurance International (certifikát č. 105493-A) V Číne je huba Cordyceps známa svojimi účinkami ako napr. ženšen a je tradičným liekom národnej fytoterapeutickej farmácie. Pred mnohými storočiami Číňania považovali Cordyceps za talizman a boží zázrak. Domovom Cordycepsu sú vysoké hory Číny a Tibetu, vo výške 3500 metrov. Existencia Cordycepsu je podivuhodná; v lete Cordyceps existuje ako huba, ktorá má podobu nízkej byliny tmavohnedej farby. Dozreté spóry vystreľuje do okolia, tie sa zachytia na larvách motýľa a začínajú na nich parazitovať. Larva sa zaryje do zeme, mycélium huby ju prerastie a na jar opäť vyrastie ako huba. Tento vývojový proces trvá 2 roky. Keďže je však tento proces nebezpečný z hľadiska možného nakazenia škodlivými baktériami a cudzorodými hubami, niektoré spoločnosti vsadili na kultiváciu Cordycepsu v sterilnom prostredí.

Dávkovanie:

Dlhodobé užívanie: Deti 3 - 6 r.:2x1/2 tbl denne, Deti od 6 r.:2x1 tbl denne, Dospelí: 3x1 tbl denne

Akútne problémy: Deti 3 - 6 r.:3x1/2 tbl denne, Deti od 6 r.: každých 6h 1 tbl, Dospelí: každých 6h 2 tbl

UPOZORNENIE: Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy.Neobsahuje chemické farbivá a konzervačné látky. Neobsahuje lepok, sladidlá, laktózu. Vhodné pre vegetariánov. Výživový doplnok. Odsúhlasené úradom verejného zdravotníctva SR.

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem68,4g/90tbl.
Skladovaniev suchu a v chlade
Krajina pôvoduVeľká Británia

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili