Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Magnéziový olej v spreji SENSI

Magnéziový olej pre rýchle doplnenie dôležitého minerálu a správne fungovanie svalov. Šetrný k citlivej pokožke

Čítať ďalej
12,49 € (s DPH)
*
Kód:
7724
Výrobca:
Obľúbené0
Pridať do želaní
Posledné kusy v sklade
Popis

Popis: Magnézium Olej Sensi Spray je kombináciou magnéziového oleja a OptiMSM®. 10 strekov dodá telu 131 mg optimálne absorbovateľného horčíka a navyše je veľmi šetrný a jemný k pokožke.

Magnézium je jeden z najdôležitejších minerálov pre správne fungovanie tela, svalov a taktiež celého nervového systému. Zodpovedá za optimálnu distribúciu kyslíka do buniek, čo je dôležité nielen pre športovcov, ale aj pre všetkých aktívnych ľudí, prípadne pre ľudí s vysokým vypätím, ktorí sú vystavení psychickej a fyzickej únave.

Horčík v spreji je vstrebávaný priamo kožou, čím sa rýchlo dostáva priamo k svalom, ktoré efektívne vyživuje. Je tak oveľa účinnejšie a rýchlejšie ako tradičné tablety alebo kapsule. 

Správnou hladinou magnézia sa zvyšuje odolnosť tela proti únave a tiež sa zvyšuje pružnosť tela a schopnosť detoxikácie. Malo by sa užívať na dennej báze pre optimálne fungovanie svalov a nervov. Je tiež prírodným relaxantom, uvoľňuje a upokojuje. Horčík je potrebný tiež pre produkciu melatonínu, ktorý reguluje normálny spánok a významne tak ovplyvňuje kvalitu spánku a teda aj kvalitu vášho života.

Zvýšená potreba magnézia je charakteristická pre obdobie tehotenstva. Jednak je horčík potrebný pre zdravý vývoj plodu a tiež pre zdravie a energiu matky. Chráni pred predčasným pôrodom, pred tvrdnutím bruška, predčasnými sťahmi maternice a tiež pred nízkou pôrodnou váhou bábätka. Napomáha tiež k lepšej elasticite pokožky a preventívne pôsobí proti vzniku strií a popraskanej kože na tele. 

Použitie:  EasyBody™ Magnéziový Olej Sensi Spray je všestranný spray, ktorý môže byť nanášaný na akúkoľvek časť ľudského tela za účelom zvýšenej celkovej hladiny horčíka.

Pre dobrý celkový zdravotný stav odporúčame užívať až 10 strekov Magnéziového Oleja Sensi denne. Najjednoduchší spôsob je urobiť si z aplikácie ranný a večerný návyk. Najvhodnejší čas pre aplikáciu je po sprche či kúpeli, kedy je pokožka zahriata a jej póry sú otvorené, čo napomáha absorpcii.

Tento spray je vhodný pre každého a v akomkoľvek veku. Pre deti odporúčame znížiť dávku na polovicu, pretože potrebujú doplňovať menšie množstvo horčíka ako dospelí.

Pocit mravčenia či štípania je behom prvých aplikácií jednoducho normálny a je známkou nedostatku horčíka. Tento problém postupne zmizne tým, ako sa hladina horčíka v tele bude zvyšovať.

Magnéziový Olej Sensi Spray je vhodný užívať v priebehu tehotenstva.

Upozornenie: Magnéziový Olej Sensi Spray neužívajte v blízkosti očí a otvorených rán.

Obsah zložiek : na jednu dávku ( 10 strekov – 1,87 ml )

Horčík 76 % DDD

Ďalšie zložky : čistená voda

INCI : Aqua, Magnesium chloride hexahydrate, OptiMSM ® – dimethylsulfon

Čítať ďalej
Detaily produktu
7724

Doplňujúce údaje

Krajina pôvodu
Česká republika
Váha/gramáž/objem
150ml
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa