Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

Ajurvédsky čaj MARICHA

Nízky krvný tlak, povzbudenie

Čítať ďalej
3,99 € (s DPH)
*
Kód:
6246
Obľúbené0
Pridať do želaní
Momentálne vypredané, cez vyhľadávanie vám nájdeme podobný produkt
Popis

Ajurvédsky čaj zvaný aj himalájska káva. Povzbudzuje organizmus a prispieva k udržaniu normálnej hladiny krvného tlaku. Bazalka svätá podporuje činnosť srdca a prekrvenie mozgu. Zázvorovník lekársky prehrieva telesný systém a prispieva k posilneniu organizmu pri únave a slabosti.

Škoricovník cejl'lónsky pôsobí priaznivo na činnosť  tráviaceho ústrojenstva a stimuluje životné funkcie organizmu. Withanua somnifera pomáha udržiavať duševnú rovnováhu pri nervovom napätí a strese.

Použitie a dávkovanie: Jednu čajovú lyžičku bylinnej zmesi (ccca 2g) nechajte 3-5minút povariť alebo ho prelejte 250ml vriacej vody a nechajte 10 minút vyluhovať. Denne sa odporúča vypiť 3 šálky čaju. Nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Zloženie:  tribulus terrestris, tinospora cordifolia, apium graveolens

Užívanie ajurvédskych čajov: Himalájske byliny sa tradične nechávajú aspoň 3-5minút povariť v prípade, že ich používame ako prostriedok k oprimalizácii duševných a telesných funkcií organizmu. Takto pripravený odvar má silnejšie pôsobenie, jemnejšiu chuť a priaznivo ovplyvňuje naše trávenie, ktoré je dôležité pre správne vstrebávanie prospešných výťažkov z himalájskych bylín. Čaje pijeme ako súčasť denného pitného režimu po dobu obnovy funkcií organizmu. V prípade očistnej bylinnej kúry užívajte čaj po dobu 1-3mesiace v súlade s denným dávkovaním uvedeným na obale čaju. Potom nechajte týždennú pauzu po spotrebovaní každého balenia.

Odporúčame užívať maximálne dva čaje zároveň. Viac čajov sa môže striedať v dennom, či týždennom režime pokiaľ ich užívame k normalizácii bežných prejavov pri narušení rovnováhy telesného alebo duševného zdravia. Čaj pijeme vždy oddelene s odstupom jednej hodiny. Pokiaľ  čaje používame len ako podporný, či povzbudzujúci prostriedok, môžeme nechať bylinky len vyluhovať bez obmedzenej doby užívania. Pre optimálne pôsobenie bylinného odvaru pijeme čaje teplé a pred jedlom. Špecifická chuť každého čaju je súčasťou terapeutického pôsobenia a zodpovedá ajurvédskym vlastnostiam šiestich chutí. Preto doporučujeme nepridávať žiadne sladidlá.

Čítať ďalej
Detaily produktu
6246

Doplňujúce údaje

Skladovanie
na suchom mieste do teploty 25C
Krajina pôvodu
Nepál
Váha/gramáž/objem
100g
Recenzie
Žiadne komentáre
Niečo pre vás
16 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa