Čaj pre ženy - Ja, žena

7154

Sypaná bylinná čajová zmes pre ženy, ktoré trápi silná a bolestivá menštruácia celý popis produktu

Cena s DPH2,40 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Bolesti pri menštruácii nie sú ničím výnimočným. Trpí nimi väčšina žien, v menšej či väčšej miere. Niektoré ženy trápi bolesť len prvý deň, často sa ukazuje v pobrušku, či v oblasti krížov. Iné ženy zas trpia silnými bolesťami počas celého obdobia menštruácie - silné kŕče im nedovolia normálne existovať počas niekoľkých dní. Pre všetky ženy, ktoré trápi bolestivá menštruácia a tiež pre tie, ktoré majú silné krvácanie je určená táto čajová zmes. 

Čajová zmes obsahuje tieto byliny: rebríček obyčajný - list 5%, alchemilka obyčajná vňať 30%, nátržník husí vňať 5%, dúška tymiánová - vňať 60%

Správny postup prípravy: Niekoľko dní pred očakávanou mentštruáciou pite tri šálky denne. 1 čajovú lyžičku zmesi zalejte 1/4 litrom vriacej vody a nechajte 15minút odstáť v zakrytej nádobe. Nálev pite vždy čerstvý. Ak je to možné, používajte mäkkú vodu bez chlóru. Nepoužívajte chemické sladidlá, ak je to nutné, slaďte sirupom z agáve, javorovým sirupom alebo medom. 

Použitie: Nepoužívajte dlhodobo /nie dlhšie ako 6 týždňov/. Uložte mimo dosahu detí. Čaj nie je vhodný pre kojace a tehotné ženy. Čaj môže mať hormonálne účinky, preto sa môže s hormonálnou liečbou, antikoncepciou a  inými liekmi, ktoré ovplyvňujú hormonálnu rovnováhu užívať len pod dohľadom lekára. 

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem30g
Krajina pôvoduČeská republika
SkladovanieUchovávajte v originálnom obale, na tmavom mieste, v suchu. Krabičku dobre uzatvorte

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili