Čaj pre ženy - Nepravidelnosť

7153

Sypaná bylinná čajová zmes pre obdobie dospievania a na riešenie nepravidelnej menštruácie celý popis produktu

Cena s DPH2,40 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Nepravidelná menštruácia je problémom mnohých žien. Nepravidelný cyklus sa často vyskytuje v začiatok menštruácie, počas dospievania, u mladých žien. Telo sa tak vyrovnáva s hormonálnymi zmenami, učí sa byť ženou. Nie je výnimkou ak mladé dievčatá majú nepravidelnú menštruáciu a cyklus majú len raz za niekoľko mesiacov. Táto bylinná zmes napomáha pri nepravidelných cykloch, pomáha dosahovať ich pravidelnosť a stabilizovať hormonálne zmeny. Chráni sliznice maternice.

Čajová zmes obsahuje tieto byliny: hluchavka biela - kvet 10%, jahodník - list 10%, sedmikráska obyčajná - kvet 10%, medovka lekárska 20%, žihľava dvojdomá - list 30%, rumanček pravý - kvet 10%, dúška tymiánová - vňať 10%

Správny postup prípravy: 1 čajovú lyžičku zmesi zalejte 1/4 litrom vriacej vody a nechajte 15minút odstáť v zakrytej nádobe. Nálev pite vždy čerstvý. Ak je to možné, používajte mäkkú vodu bez chlóru. Nepoužívajte chemické sladidlá, ak je to nutné, slaďte sirupom z agáve, javorovým sirupom alebo medom. 

Použitie: Nepoužívajte dlhodobo /nie dlhšie ako 6 týždňov/. Uložte mimo dosahu detí. Čaj nie je vhodný pre kojace a tehotné ženy. Čaj môže mať hormonálne účinky, preto sa môže s hormonálnou liečbou, antikoncepciou a  inými liekmi, ktoré ovplyvňujú hormonálnu rovnováhu užívať len pod dohľadom lekára. 

Parametre tovaru
Váha/gramáž/objem30g
Krajina pôvoduČeská republika
SkladovanieUchovávajte v originálnom obale, na tmavom mieste, v suchu. Krabičku dobre uzatvorte

Momentálne žiadne príspevky (názory) od zákazníkov.

Pridať príspevok

Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
Ostatní zákazníci tiež nakúpili