Vyhľadávanie na blogu

Šťastné a zelené! Tri tipy na zero waste darčeky

Pulibkované: 20.11.2018 15:17:28
Kategórie: Ekológia a životné prostredie

Šťastné a zelené! Tri tipy na zero waste darčeky

Vymýšľanie vhodných vianočných darčekom dá poriadne zabrať. Najmä, ak našim blízkym nechceme každý rok kupovať to isté. A povedzme si pravdu, častokrát máme všetko, čo potrebujeme a niekedy aj to, čo nepotrebujeme. Čo tak darovať niečo, čo má väčší význam a zmysel? 

TIP č.1.

DARČEKOVÝ ZERO WASTE BALÍČEK
Ekologicky a prírodou inšpirovaný darčekový balíček

V Babičkinej záhrade nám záleží na životnom prostredí a čoraz viac máme pocit, že aj ľuďom okolo nás. Preto sme zostavili tento balíček, ktorý je vhodný pre nadšencov zero waste, ale aj ako štartovacia sada pre všetkých, ktorí chcú začať myslieť a žiť ekologicky.

V balíčku nájdete TAMPÓNY NA ODLIČOVANIE z biobavlny a bambusového froté, ktoré neprodukujú žiadny odpad, keďže ich môžete prať a opätovne použiť, bavlnenú SIEŤOVKU NA OVOCIE A ZELENINU, s ktorou nákupy na trhu majú svoje čaro, biologicky plne rozložiteľnú BAMBUSOVÚ ZUBNÚ KEFKU a pollitrovú ECO FĽAŠU RETAP, na ktorú sa vzťahuje doživotná záruku v prípade rozbitia.

TIP č.2

RUČNÉ VÝROBKY S VôŇOU MEDU 
Ekologické ručne vyrábané sviečky

Prírodné sviečky z včelieho vosku voňajú krásne po mede. V ponuke máme množstvo krásnych motívom na rôzne príležitosti. Ak chcete šetriť životné prostredie, použite opakovane sklenený svietnik, do ktorého si dáte svoju čajovú sviečku. A čo je viac, ako si tú sviečku aj sám vyrobiť? :) U nás zakúpite všetky potrebné komponenty.

TIP č.3

NAJEKOLOGICKEJŠÍCH DARČEK JE ZÁŽITOK
Darujte poznatky, pokoj a zážitky na celý život

Zdravie máme len jedno a preto sa treba o neho dobre starať. Niekedy stačí človeka len trošku postrčiť, niečím ho naštartovať, motivovať. Darujte svojmu blízkemu DETOXIKAČNÝ POBYT, na ktorom ho čaká niekoľko výnimočných dní v krásnom prostredí, kde bude mať čas venovať sa len sebe. 

“Stretla sa partička ľudí… každý si priniesol „svoje“…netrvalo dlho a zrazu s očisťovaním tela sa otvárali duše. Stali sme sa otvorenejšími, prístupnejšími, podporovali sme sa navzájom. Báječné dievčence Mimka, Ľubka, Katka, ale aj Zuzka nám pomáhali obetavo prekonávať individuálne ťažkosti (a to hocikedy aj v nočných hodinách). Patrí im veľké ĎAKUJEM. Vďaka prináleží aj Peťovi, ktorý nám priblížil tradičnú čínsku medicínu a bez servítky otvorene povedal každému, kto mal záujem, kde je problém a čo je nutné „pustiť“ do minulosti… Už pred pár rokmi som si robievala pôstne dni – jednodňové, trojdňové… tento pobyt bol pre mňa výzvou: je to o rozhodnutí sa, dôverujte sebe… Nemajte obavy !!! S podpornými očistnými technikami a pomocnými rukami (i nohami :)) dievčat to zvládnete. Ani na okamih som neľutovala rozhodnutie absolvovať tento pobyt a teším sa na ďalší… Aby ste mohli svietiť pre iných, musíte najprv svietiť sami sebe… Držím vám všetkým palce… zažijete úžasnú „jazdu“, kedy aj hora bude voňať inak… “

Alebo pre tých, ktorí si uvedomujú, že všetko so sebou súvisí a hľadajú prepojenia vnútorného sveta človeka s tým vonkajším okolídam je ideálny 3-ročné ŠTÚDIUM KLASICKEJ ČÍNSKEJ MEDICÍNY. Darujte poznatky o tom, čo sa deje okolo nás i v nás. Štúdium je vhodné pre laikov i profesionálov. 

Súvisiace články

Pridať komentár