Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.
Vyhľadávanie v článkoch
Kategórie blogu
Posledné články
Posledné komentáre

Recenzia: Telový peeling škorica - med

Publikované 2017-05-31 970
Obľúbené0
Prečítajte si skúsenosť zákazníčky s našim peelingom z našej ponuky

Ahojte :)

V tomto článku sa pozrieme na peeling, ktorý som mala možnosť vyskúšať z ďalšieho eshopu a to  konkrétne z www.babickinazahrada.sk. Aj v tomto článku sa dozviete niečo o eshope a tiež o produkte, ktorý som pre tento článok vybrala. Vybrala som pre vás recenziu na telový peeling, pričom je zo škorice a medu. Škoda, že to nemôžete cítiť - vonia krásne. Na eshope nájdete rôzne peelingy a niektoré ma z nich naozaj zaujali. Dosť slov na začiatok a poďme rovno na článok!


Musím sa priznať, že keď som videla tento produkt, tak som sa bála. Bála som sa toho, že je zo škorice a medu. Kto ma sleduje dlhšie, tak vie, že ja škoricu veľmi nemusím a skôr sa jej vyhýbam. Dokonca ani na Vianoce nemáme nikdy škoricové koláče či sviečky. Neznášam to a tá vôňa mi je odporná. Takže si viete asi predstaviť moje obavy a pohľad na tento produkt. Zostalo sa iba modliť, že vôňa bude jemnejšia a skôr tam bude cítiť ten med. A ako to dopadlo? Tento produkt som celkom obľúbila. Balenie je z plastu a dá sa využiť aj na iné účely po spotrebovaní produktu. Páči sa mi, že to balenie vyzerá také hand made - nie také klasické ako v obchodoch. 
Vôňa je škoricová. Príjemne škoricová a je tam cítiť hlavne ten med, aj keď škorica je dosť dominantná. Tým, že sa jedná o prírodný produkt, tak je tento peeling z cukru, medu a škorice. Čiastočky cukru sú stredne veľké, no sú jemné. Nedráždia pleť. Milujem pocit, keď ležím vo vani a svojmu telu doprajem niečo na viac v podobe tohto peelingu. Keďže je to z cukru, tak sa mi vo vode čiastočky relatívne roztopia a nie je po tomto produkte neporiadok. Je pravda, že časom med klesol dole, no čiastočky cukru sú stále nasiaknuté medom. Mne sa tento produkt naozaj veľmi páči a už si ho užívam dosť dlho. Stačí ho máličko. Pleť nie je podráždená, začervenaná a ani som nezbadala, že by som ju mala vysušenú. Ja sa po kúpeli vždy natieram krémom, takže to považujem za normálne, že je potrebné sa nakrémovať. Za mňa určite áno a môžem vám tento produkt odporučiť so všetkými desiatim prstami. 
Čo sa týka samotného eshopu, tak podľa mňa je prehľadný, no musíte nájsť ten systém. Mne sa v ňom dobre orientuje, no moja mama sa v ňom sem tam stratila :) Dodaciu lehotu vám neviem povedať, keďže mi produkty posielali ony, no komunikácia s nimi bola príjemná, takže ak máte otázky, tak ich neváhajte kontaktovať.

Do komentára mi môžete napísať či máte radi telové peelingy, či ich používate a aký je váš najobľúbenejší? Teším sa na vaše komentáre... 

--

Originál článok si môžete prečítať na: http://www.aduliksun.com/2017/05/recenzia-telovy-peeling-skorica-med.html

Napíšte komentár
Odoslať odpoveď

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa