Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.
Vyhľadávanie v článkoch
Kategórie blogu
Posledné články
Posledné komentáre

Raw recepty

RAW food alebo živá strava si už aj v našich končinách získava čoraz viac priaznivcov. Je veľmi vhodná pre trávenie aj pre zdravý životný štýl, pretože pozostáva zo surovín, ktoré sa tepelne neupravujú (resp. upravujú len do teploty 42C). Základom raw stravy sú čerstvá zelenina a ovocie, sušené plody, oriešky, semienka - tieto potraviny si bez tepelnej úpravy zachovávajú maximálne hodnoty vitamínov a prospešných látok. V tejto kategórií nájdete inšpiráciu pre raw "varenie", recept na raw dezerty, raw sušienky, krekry, chlebíky... Inšpirujte sa.

Kvasená zelenina PICKLES - účinná podpora imunity a zdravia

NapísalMilka 2114 2020-11-18
Obľúbené
Kvasená zelenina je plná vitamínov C a B, mnohých minerálov a enzýmov v ľahko prijateľnej podobe a tiež dôležitých živých baktérií kvasenia, čo sú prirodzené probiotiká
Čítať ďalej

Kvasená kapusta? Máme recept na tú najlepšiu!

100965 2017-11-21
Obľúbené
Jedným z najtradičnejších zdrojov vitamínov v zime je aj kyslá kapusta. Pripraviť si ju môžete aj v obmedzených podmienkach bytu. Ako? Našli sme pre vás tie najlepšie tipy na kvasenie kapusty.
Čítať ďalej

Letná raw torta s malinami

NapísalMajka z rawery 3171 2016-07-27
Obľúbené
Koniec júna v našej záhrade znamená začiatok malinovej sezóny. Keď nám maliny začnú dozrievať, tak viem, že začalo leto a s malinami sa rozlúčime až na jeseň :)
Čítať ďalej

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa