Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.
Vyhľadávanie v článkoch
Kategórie blogu
Posledné články
Posledné komentáre
Štítky

Radosť našich zákazníkov

Publikované 2016-11-03 648
Moje obľúbené0
"Na balíček malých-veľkých drobností z Babičkinej záhrady sa vždy teším, lebo viem, že nesklame môj veľký apetít po nových informáciách a výživných produktoch...."

Keď nám napíšu naši zákazníci takýto mail, vieme, že to, čo robíme, robíme dobre a tešíme sa, že vám to prináša radosť :) Prečítajte si ho aj vy:

----

Na balíček malých-veľkých drobností z Babičkinej záhrady sa vždy teším, lebo viem, že nesklame môj veľký apetít po nových informáciách a výživných produktoch. Rada by som sa s Vami v tomto príspevku aspoň slovom podelila o radosť a zážitok z nových nevšedných chutí.

Kakaové bôby v kokosovom cukre od Iswari Superfoods

Už obal varovne napovedá, že sú prudko návykové. Surové kakaové bôby (botanicky správne ide o semená) sa však vyznačujú horkou chuťou a tvrdou konzistenciou, preto mi na prvé prečítanie tvrdenie o "prudkej návykovosti" neprišlo práve najdôveryhodnejšie. Až kým som neochutnala. Kúsky pravého nepraženého kakaa obalené jemnou vrstvou kokosového cukru s karamelovým nádychom sú dokonalé. Hravo chrumkavé a lahodne mäkké zároveň. Sladké tak akurát, žiadna glukózová explózia nehrozí. Za mňa jedno veľké plus ako výborný snack, pochúťka alebo ozdoba výživných dezertov.

https://www.babickinazahrada.sk/susene-plody/iswari-kakaove-boby-v-kokosovom-cukre-bio-4417.html

Zmes korenia a kvetov Slnečný bozk od Sonnentor

Čaje a korenia od spoločnosti Sonnentor sú mojou kulinárskou láskou už od univerzitných čias, ktoré som strávila v Brne a kde som prvýkrát natrafila v obchodíkoch na túto hravú značku. Sonnentor je značka korení vysokej kvality (prevažne v bio certifikácii) v krásnom jedinečnom dizajne. Zmes korenia a kvetov nápadne pripomína sladké curry korenie. Kvietky mu dodávajú jedinečný farebný šmrnc a jemnosť. Výborné do polievok, šalátov, omáčok a všeličoho ďalšieho.

https://www.babickinazahrada.sk/koreniny/sonnentor-slnecny-bozk-zmes-kvetov-a-korenia-5484.html

Kokosový krém Cocomas

Cocomas Cream je lahodne hustá kokosová smotana vhodná samotná do varenia, alebo dezertov. Pri polovičnom riedení vodou získavame kokosové mlieko. Lahodné splynutie kokosovej arómy a jemnej smotany sa perfektne hodí i do smoothie, napríklad alá nealko piňa colada: jednoducho vymixujte podľa chuti ananás, mrazené kúsky banánu (a prípadne ešte kúsky ľadu), trošku kokosového cukru a kokosovej smotany ... a vychutnajte si bezkonkurenčne jemný voňavý drink.

https://www.babickinazahrada.sk/rastlinne-mlieka-a-smotany/kokosova-smotana-200ml-4282.html

 

Mixit ovocie

Ovocie sušené mrazom je skoro zázrak. Autentická, ako priamo z kríka odtrhnutá chuť malín, ríbezlí, jahôd, banánu a ďalších plodov, bez akéhokoľvek prídavku cukru či konzervačných látok, chrumkavé ako chipsy a ľahké a pierko ...

Technológia, akou sa ovocie Mixit vyrába, sa odborne nazýva lyofylizácia - sušenie mrazom. Ovocie sa v prirodzenom stave zmrazí "na kameň" a nakrája na kúsky. Následne sa uloží do komory, kde vládne podtlak a špeciálym procesom sa mu odoberie voda. Ovocie si takto zachováva svoj tvar a chuťové vlastnosti. Stráca iba vodu. Taká hight-tech lahôdka. Vyskúšajte.

https://www.babickinazahrada.sk/susene-plody/male-chrumkave-ovocie-90g-4172.html

Weleda, Saloos vzorky

Babičkina záhrada ponúka širokú škálu kozmetických produktov v certifikovanej bio-kvalite. U niektorých si môžete objednať i malé milé vzorky. Sprchový gél a arnikou od Weledy ma potešil rovnako ako kokosový olej s esenciálnym pomarančovým olejom od Saloosu. Myslím, že rovnako, ako dbáme na zdravé stravovanie, by sme mali dbať i na šetrné kozmetické výrobky, ktoré v podstate taktiež prenikajú do nášho organizmu.

No povedze, kto by odolal toľkým dobrotám?

Ďakujem Babičkina záhrada za možnosť ochutnať drobnú vzorku výrobkov z Tvojich poličiek ...

---

 

Napíšte komentár
Odoslať odpoveď

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa