Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.
Vyhľadávanie v článkoch
Kategórie blogu
Posledné články
Posledné komentáre

Ošetrujúca kozmetika pre prirodzenú krásu

Publikované 2021-07-13 Napísal 451
Obľúbené0

Všetko, čo nás vitálne huby a bylinky doteraz naučili, sme sa rozhodli preniesť aj do sveta kozmetiky. Povedali sme si, že to, čo pomáha vo vnútri organizmu, mu bude pomáhať aj navonok. 

Kozmetika z vitálnych húb pre prirodzenú krásu

Vychádza zo základnej myšlienky tradičnej čínskej medicíny (všeobecne z východnej filozofie). Z hľadania a udržiavania krehkej rovnováhy medzi dvomi základnými prírodnými silami Yin a Yang.

Sila Yin a sila Yang sú dve spojené časti jedného celku. Sú to dve navzájom opačné a dopĺňajúce sa sily, ktoré sa nachádzajú vo všetkom okolo nás. Yin a Yang sú v neustálom pohybe.
Jedna sila preberá moc nad druhou a zase naopak. Nekonečný cyklus. Striedanie dňa a noci. Striedanie ročných období. Aj ľudský život je len jeden veľký yin-yangový cyklus.

.

Ak chceme byť zdraví a vitálni, treba aby sme žili v harmónii a udržiavali si krehkú rovnováhu Yin a Yang. Každý extrém či jednostranné správanie rovnováhu Yin a Yang narúša.
To sa prejavuje nielen na kondícii vnútorných orgánov a fyziologických procesov nášho tela, ale aj v stave a kvalite pokožky a vlasov.

Kozmetika CareMedica je koncipovaná tak, aby túto rovnováhu pomáhala udržiavať. Prírodná kozmetika CareMedica vás obohatí svojou jednoduchosťou, čistotou a kvalitou zloženia.
Filozofia je jednoduchá. Navzájom rešpektujeme jeden druhého a s rovnakým rešpektom pristupujeme aj k prírode.

Preto sú na výrobu kozmetiky CareMedica vybraté len také suroviny, ktoré sú šetrné k prírode a ktoré si vaša pokožka zamiluje. Najkvalitnejšie výťažky z bylín, extrakty z vitálnych húb a aktívne prírodné ingrediencie.

.

Hlavné účinné zložky CareMedica kozmetiky

Reishi alebo tiež "hubu dlhovekosti"Z pohľadu čínskej medicíny reishi podporuje našu obrannú energiu a vitalitu. V kozmetike podporuje výživu a hydratáciu pokožky, rast a regeneráciu vlasov. Má výrazné anti-aging účinky.

Maitake - huba, ktorá je známa svojimi pozitívnymi účinkami na metabolizmus človeka. Rovnako tak podporuje aj metabolizmus kožných buniek, čím zlepšuje stav pleti a eliminuje vznik možných zápalov v pokožke.

Shiitake - huba známa účinkami obnovovať obrannú energiu Wei Qi, čím prenesene podporuje aj zdravý stav pokožky, upokojuje jej podráždenie a regeneruje vlasové korienky.

Cordyceps - huba, ktorá je zo všetkých vitálnych húb najväčším "dobíjačom" energie. Z pohľadu čínskej medicíny posilňuje obličky a pľúca. V kozmetike sa používa pre svoje schopnosti udržiavať pleť hebkú, rozjasňovať ju a brániť vzniku vrások. anti-aging účinky.

Stavikrv mnohokvetý - bylinka, ktorá podľa tradičnej čínskej medicíny vyživuje krv a esenciu obličiek a pečene, čím podporuje zdravý rast a kvalitu vlasov.

Kozinec blanitý - bylinka, ktorá podľa čínskej medicíny výrazne stimuluje celkovú energiu, pôsobí proti voľným radikálom a chráni pokožku.

Ženšen pravý - je považovaný za najsilnejší adaptogén (rastlinný produkt zvyšujúci schopnosť organizmu lepšie sa adaptovať na meniace sa vonkajšie podmienky). Zvyšuje odolnosť organizmu v náročnom období, podporuje imunitný systém, znižuje únavu a dodáva energiu. V kozmetike pomáha vlasom dodávať hydratáciu a lesk.

.

99,32 % zložiek prírodného pôvodu

99,32 % zložiek prírodného pôvodu

Unikátne recepty

Unikátne recepty

Vychádzame z bylinnej tradície

Bylinná tradícia

Ohľaduplné k prírode

Ohľaduplné k prírode

Dermatologicky testované
 

Dermatologicky testované

Štítok: huby, kozmetika
Niečo pre vás
Odporúčané články

Liečivé huby - chaga - čaga (ryšavec šikmý)

NapísalMichal 1272 2021-07-05
Obľúbené
Obyvatelia Sibíri z chagy oddávna varia odvary na liečbu nádorov a hubu chaga nazývajú “Dar od boha”. Sibírska huba...
Čítať ďalej

Liečivé huby - Auricularia (judášovo ucho)

NapísalMichal 1656 2021-06-16
Obľúbené
Judášovo ucho posilňuje imunitný systém, protinádorovú imunitu a jednak huba sama bojuje s nádorovými bunkami....
Čítať ďalej

Liečivé huby - Agarikon (verpánik lekársky)

NapísalMichal 719 2021-06-15
Obľúbené
Agarikon má protinádorové, protizápalové, protimikrobiálne, protivírusové, protibakteriálne a mnohé ďalšie účinky
Čítať ďalej

Liečivé huby - Agaricus (šampiňón)

NapísalMichal 765 2021-06-14
Obľúbené
Agaricus (šampiňón alebo pečiarka) tradičné národy nazývajú hubou od Boha
Čítať ďalej
Napíšte komentár
Odoslať odpoveď
Prosím prihláste sa pred publikovaním komentára.

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa