O detoxikačnom pobyte v Reflexe

Pulibkované: 10.01.2019 14:49:43
Kategórie: Babičkina záhrada v médiách

O detoxikačnom pobyte v Reflexe

9. a 10.januára ste mali možnosť v relácii Reflex na TV Markíze vidieť reportáž Lenky Perželovej, ktorá bola jednou z účastníčok našich detoxikačných pobytov. Lenka prišla na pobyt s kožnými problémami na tvári. V jej reportáži vás prevedie celým procesom, deň po dni. Uvidíte jej video denník, pocity a dojmy a samozrejme výsledky.

V druhej časti vám naši účastníci - Mirka, ktorú trápili žalúdočné šťavy, Janka s problémami s kĺbmi, Ondrej so žalúdočnými ťažkosťami a Ladislava, ktorá prišla na pobyt spomaliť - povedia ich motivácii prísť na takýto pobyt a najmä o tom, ako sa ich stav počas pobytu zmenil.

V tretje časti Lenka Perželová vyspovedá organizátorku, našu Miriam. Dozviete sa ako a prečo začala, ako vníma túto prácu a čo vám pobyt ponúka. V reportáži uvidíte aj názory gastroenterológa, gynekológa, ortopéda a biochemika.

Taktiež uvidíte pocity z prvého jedla bezprostredne po odchode z pobytu. Aký priebeh má návrat do bežného života, aký stravovací postup sa odporúča zachovať, aby ste si nepriťažili. 

REPORTÁŽ nájdete v tomto odkaze: 

INFORMÁCIE O DETOXIKAČNÝCH POBYTOCH nájdete na stránke www.detoxpobyt.sk

Súvisiace články

Pridať komentár