Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.
Vyhľadávanie v článkoch
Kategórie blogu
Posledné články
Posledné komentáre

Krémový deodorant Dulcia - recenzia

Publikované 2015-08-09 1202
Obľúbené0
Vyskúšali ste niekedy krémový deodorant? Dokonca ani neviete čo je to? Prečítajte si skúsenosť iných s týmto produktom a možno vás to inšpiruje ku kúpe :)

Skutočne krémový dezodorant

Už niekoľko mesiacov mám doma naozaj krémový dezodorant, ktorý splnil nielen všetky moje očakávania, ale tiež by som ho mohla označiť ako malý splnený sen. Nie raz som písala, že nemám rada roll ony, ale len spreje a tuhé dezodoranty. Časom som začala vyhľadávať najmä dezodoranty bez hliníka, až som sa dopátrala ku krémovým dezodorantom. Doposiaľ som mala, ak sa nemýlim, tri také krémové prírodné. Všetky tri slovenské :) Jeden bol trochu horší, dva úžasné. Jedným z tých úžasných je aj krémový leanduľový dezodorant od Dulcie.

Keď som ho teraz hľadala na eshope, nenašla som ho. Je tam však ďalšia úžasná kombinácia - citrónová tráva a mäta, ktorá musí byť dokonalá! Svieža citrusová vôňa citrónovej trávy a chladivej mäty je doslova pohladením v tomto tragickom počasí, ktoré ma naozaj začína ubíjať. Dezodorant je v krásnom kovovom obale, ktorý sa ľahko uzatvára a výborne drží, takže produkt je dokonale chránený pred všetkým, čo naň vonku číha. Na spodnej časti nájdete etiketu s potrebnými informáciami. Keď ho otvoríte, dívate sa na hustú bielu hmotu, ktorá nápadne pripomína krém. Nielen pripomína! Doslova je to ľahučký, našľahaný a mäkký krém, ktorý sa konečne ľahko rozotiera po pokožke, nemusíte ani veľmi tlačiť, aby sa dobre rozotrel a nezanechal hrubšie viditeľné stopy. Presne toto očakávam od dobrého krémového dezodorantu - jemnú krémovú štruktúru, s ktorou nemusím zápasiť. Čo ma úplne nadchlo, je dokonalá levanduľová vôňa. Je jemná, nežná a nie výrazná, pokojne môžem potom použiť aj parfum - nebijú sa a nevzniká nijaká divná kombinácia vôní. Pokožka v podpazuší sa po jeho použití nelepí, neštípe a nie je podráždená. Nezanecháva na oblečení fľaky. Prírodné dezodoranty neochránia pred potením. Zabránia však nepríjemnému zápachu, ktorý môže vzniknúť. Zloženie zabraňuje množeniu baktérií spôsobujúcich zápach v podpazuší bez toho, aby zablokoval potné žľazy. Dezodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu a telo sa zbavuje nebezpečných škodlivín. Čiže potiť sa potíme, lebo to je zdravé, len sa necítime. Ako obstál dezodorant? Podľa mňa na výbornú. Ako som už spomenula, potila som sa, ale aj pri vysokých teplotách som necítila nič. Ani seba, ani vôňu dezodorantu. Keď je počasie relatívne znesiteľné (rozumej 30 a menej), podpazušie ostáva dosť suché a ak sa potím, nič necítim. Boli dni, kedy ma ochránil od rána do večera, ale ak bolo moc moc teplo, občas som po ňom siahla aj druhý raz - prvý ráno, keď som šla do práce, druhý obyčajne poobede, po návrate. Keby som to maôa zhrnúť - som z neho nadšená. Relatívne dlho vydrží, lebo nemusím ho nanášať v hrubej vrstve. Síce sa potím, ale nič necítim. V znesiteľnom počasí mi stačí použiť ho raz denne, ale v neznesiteľnom pre istotu dva.Pocit z neho - fantastický, lebo zloženie je úplne zdravé.
Plusy:
  • pekný obal
  • super krémová, mäkká konzistencia
  • krásna vôňa, jemná, nebije sa s parfumom, nedráždi a nelepí pokožku, nezanecháva fľaky na oblečení
  • človek sa síce potí, ale nič necíti, v horúcom počasí som ho nanášala dva razy
  • stačí nanášať v tenučkej vrstve
Mínusy:
  • nenašla som
Máte skúsenosti s krémovými dezodorantmi? :)
---
článok nájdete na stránke: http://bytzenoujeuzasne.blogspot.sk/2015/08/skutocne-kremovy-dezodorant.html
Napíšte komentár
Odoslať odpoveď

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa