Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.
Vyhľadávanie v článkoch
Kategórie blogu
Posledné články
Posledné komentáre

Jarný vedomý detox - online program

Publikované 2022-01-20 Napísal 407
Obľúbené0

Aby sme svoju nádobu mohli naplniť svetlom, Potrebujeme ju najskôr vyprázdniť. Aby sme mohli vstúpiť do svojej sily, tvoriť svoj život a plniť svoje poslanie, potrebujeme sa zbaviť toho, čo nám v tom bráni a nechať v sebe životnú energiu voľne prúdiť.

Vedomou očistou k zdraviu, ľahkosti, imunite a vitalite

.

ABY SME SVOJU NÁDOBU MOHLI NAPLNIŤ SVETLOM, POTREBUJEME JU NAJSKÔR VYPRÁZDNIŤ.
ABY SME MOHLI VSTÚPIŤ DO SVOJEJ SILY, TVORIŤ SVOJ ŽIVOT A PLNIŤ SVOJE POSLANIE, POTREBUJEME SA ZBAVIŤ TOHO, ČO NÁM V TOM BRANÍ A NECHAŤ V SEBE ŽIVOTNÚ ENERGIU VOĽNE PRÚDIŤ. TO NÁM UMOŽŇUJE VEDOMÝ DETOX.

.

2 obdobia v roku, kedy pre svoje zdravie a vitalitu potrebuje vedomú očistu každý z nás

- na jar, najlepšie v marci, keď potrebujeme prebudiť a rozhýbať stagnovanú zimnú energiu a vylúčiť všetky toxíny, ktoré sa nám v organizme usadili počas spomaleného jinového obdobia

- na jeseň, najlepšie v novembri, keď svoj organizmus potrebujeme pripraviť na hlboký zimný ponor, "vyčistiť" všetky kúty a odstrániť všetky (toxické) prekážky, aby nám v zime energia toľko nestagnovala a udržala si voľný pohyb v organizme

.

Tiež cítite, že sa potrebujete zbaviť toxínov aj prebytočných kíl a znovu sa naštartovať?
Viete, že očista je komplexný proces a prebieha zároveň na úrovni tela, mysle, emócií a duše?

Lenže keď sa pustíte do nejakej očisty, tak je ťažké vydržať a nevzdať to?

Nemáte čas hľadať si správne recepty a vymýšľať, ako to celé urobiť?
Hľadáte bezpečný spôsob detoxu, ktorý vám neuškodí?

.

ČO SA VO VEDOMOM JARNOM DETOXE NAUČÍTE?

+ ako sa starať o svoje zdravie a zdroj vitality a imunity

+ zdravý spôsob očisty tela s rešpektom k aktuálnej sezóne v previazaní na očistu mysle, emócií a duše

+ niekoľko sprievodných jogínskych techník zásadných pre účinný detox

+ prácu s vedomým zámerom – osobné rituály na očistu tela a duše

+ vnímať energiu v tele aj v strave a vedome smerovať svoju pozornosť

+ uzemniť sa, stabilizovať svoj stred a ukotviť sa vo svojej sile

+ posilniť svoju vôľu a naplniť svoj zámer

+ zmeniť stravovacie zlozvyky

.

Vedomý detox je ako sebapoznávací zájazd so sprievodkyňou. Je pestrý, plný objavovania, dobrodružstva a tiež prekonávanie samých seba. Veľkou výhodou je obrovská podpora terapeuta liečebnej dietetiky a celej skupiny.

.

Celý program je precízne zostavený na podporu postupného detoxu, aby očista neviedla k iným zdravotným problémom a oslabeniu organizmu. Je založený na poznaní čínskej medicíny a energie ročného obdobia.

Na jar prebúdzame jarnú energiu zo zimného zanorenia a zimných stagnácií a posilňujeme pečeň, žlčník a vždy slezinu. Na sklonku jesene naopak vedieme energiu dovnútra a posilňujeme obličky a slezinu, aby sme vytvorili organizmu čo najlepšie podmienky na zdravé prežitie zimného obdobia.

.

ČO vám vedomý jarný detox PRINESIE?

+ očistu od toxínov uložených hlboko v tele

+ posilnenie energie, vitality, zdravia a imunity

+ skvelý pocit, koľko dobrého sme pre seba urobili

+ naštartovanie ozdravných a omladzujúcich procesov v celom organizme na úrovni buniek, tkanív a orgánov, ale aj mysle, emócií a spirituality

+ jarný detox prebudí vitálnu energiu, elán a chuť pustiť sa do svojich projektov a plánov na tento rok

+ (pod)zimný detox vedie k zvnútorneniu a uvedomeniu si seba samého, svojich hodnôt a svojej sily

+ zameranie svojej pozornosti na seba a na to, čo je pre vás prospešné – základný predpoklad pre vnútornú transformáciu a nastavenie na nové fungovanie vrátane stravy

+ prepojenie všetkých svojich častí do fungujúceho celku – jednoty

+ novú inšpiráciu a vedomosti pre vedomé zdravé stravovanie a žitie

.

Ako bude vedomý jarný detox prebiehať?

Program bude prebiehať e-mailovou formou a v uzavretej FB skupine. Facebook nie je nutnosťou pre absolvovanie programu, všetko dostanete e-mailom. Je však skvelou podporou a priestorom na otázky a riešenie rôznych nepríjemných prejavov detoxikácie, ktoré sa môžu objaviť.

Program je rozdelený na časť prípravnú (prvých 9 dní), kedy si všetci obstaráme potrebné suroviny, zoznámime sa s teoretickým základom, s princípmi a zásadami zdravého detoxu. Ukotvíme zámer a posilníme odhodlanie.

V druhej časti (ďalších 9 dní) bude prebiehať samotný detox. Budete každý deň dostávať e-mail s presnými inštrukciami k očistnej strave a postupne budeme zaraďovať ďalšie pomocné očistné techniky zo starých jogínskych praktík.
Pre väčšiu účinnosť a priebeh detoxu bude program doplnený o cvičebné videá a meditácie na podporu prepúšťania uvoľňovaných emócií a myšlienkových zacyklení.

To všetko je veľmi dôležité, aby celý detox prebiehal postupne a nijako neoslabil naše zdravie a vitalitu. Zároveň sa budeme snažiť ísť čo najviac do hĺbky, aby sme sa zbavili aj hlboko uložených toxických látok, patogénov, zranení a emócií.
To všetko nám totiž blokuje tok energie a spôsobuje mnoho rôznych trápení zdravotných a psychických.

Veľkou výhodou je, že všetky ťažkosti aj radosti spojené s procesom detoxikácie môžete priebežne stále konzultovať s terapeutkou liečebnej dietetiky čínskej medicíny. Tým sa vyhnete možným komplikáciám a celý proces zvládnete oveľa ľahšie.

.

Ako časovo náročný je Vedomý jarný detox?

Program je rozdelený do troch úrovní, aby ho mohol zvládnuť skutočne každý. Vždy podľa svojich časových možností. V minulosti ho absolvovali ľudia pracujúci na plný úväzok, mamičky malých detí i ženy na dôchodku a dokonca aj môj 84-ročný otecko. Kto mal odhodlanie, ten to zvládol.

.

1. úroveň ZEM / TELO / HMOTA – je len o správnej strave a stravovacom režime podľa presných návodov a pokynov – plne stačí na bezpečné absolvovanie očistnej kúry 30 – 60 min. Denne pre časovo veľmi vyťažených ľudí

2. úroveň ČLOVEK / VEDOMIE / ZNALOSTI - základné vedomosti a zákonitosti zdravia podľa čínskej medicíny a roku + 30 min. Denne pre zvedavcov, ktorí chcú vedieť PREČO

3. úroveň NEBESIA / DUCH – vedomá práca na úrovni DUCHA – celý proces bude doplnený rôznymi technikami a rituálmi, ktoré posilnia našu očistu + 30 – 60 min. Denne pre tých, ktorí chcú vykonať očistu na všetkých úrovniach a chcú zažiť vnútornú transformáciu

.

Zaneprázdnení ľudia veľmi vítajú, že sa nemusia takmer o nič starať – všetko je pre nich pripravené – nákupný zoznam, recepty a návody na každý deň, celý režim. Len nasledujú pokyny a žiadna ďalšia námaha, rozmýšľanie, čo dnes uvariť atď.

Prvá úroveň nezaberie viac času než sme v živote bežne zvyknutí venovať strave + prečítaniu e-mailu s pokynmi na daný deň. A prinesie požadovaný efekt – očistenie, rozhýbanie energie a obnovu vitality aj imunity.

Pokiaľ si dovolíte venovať čas sami sebe, môže to byť duchovné cvičenie. Každá očista totiž zasahuje do všetkých úrovní našej bytosti. Pokiaľ si doprajeme čas, táto výzva vytvorí bezpečný priestor pre cestu vnútornej transformácie a na konci ako FÉNIX povstanete z popola pripravení svetlom a vitalitou.

Niektorí účastníci to cítia tak, že si na celý detox alebo aspoň časť vezmú dovolenku, aby si mohli prejsť celý proces do hĺbky so všetkými cvičeniami, meditáciami, dýchaním, navnímaním a porozumením vlastnému procesu. Táto očista je magická záležitosť a keď si človek dopraje čas, môžu sa diať zázraky.

.

Jarný detox je výzva, ktorá sa dá zvládnuť

Zvládnem to?
Toto je najčastejšia otázka a zároveň pochybnosť. Samozrejme vám to nemôžeme sľúbiť, záleží na každom z vás. Program je zostavený tak, aby ho zvládol každý, kto má aspoň trochu odhodlania. Bude pravidelná strava, žiadne hladovanie a obrovská podpora odo mňa aj skupiny.

Kto na detoxy nie je zvyknutý, pravdepodobne bude mať stavy ako bolesť hlavy alebo únava, ale nie je to nič neprekonateľné. Zvládli to aj ľudia, ktorí mali na začiatku veeeľké pochybnosti.

OBJEDNAŤ

.

TERMÍN NAJBLIŽŠIEHO DETOXU

JARNÝ DETOX 16.3. – 2.4. 2022.

Prihlasovanie je možné do 12.3.2022.

.

Hodnotenia účastníkov predošlých detox programov

Maťka (jarný detox)

Ja som bola na začiatku unavená, stlačená pod ťarchou úloh a povinností. Zmeniť životosprávu som si priala už dlho, ako aj absolvovať jarný detox. Bola to moja prvá skúsenosť. Vynikajúco prepracovaný program, podpora, úžasná skupina ľudí, množstvo užitočných informácií – už len uchopiť do ruky a pracovať.

Ani neviem všetkých vymenovať, keď to má dosah na viacero úrovní bytia. Čistá myseľ, ľahšie telo, väčšie vydržanie, vyššie sebavedomie ale aj vďačnosť a pokora. Dopadlo to nad očakávanie a splnilo moje predstavy o komplexnosti programu.

Milka si úžasná, jedno veľké úprimné ďakujem, že som mohla byť súčasťou programu. Prajem tebe ako aj celej skvelej skupinke všetko dobré a snáď sa stretneme v ďalšom Milkinom programe.

.

Janka (jarný detox)

Je mi jednoducho dobre... inak mám pocit, že sa mi trochu resetol aj čuch po corone, tak aj za to som vďačná tomuto detoxu. Ďakujem za dôveru, podporu a ydieľanie v skupine. Toto bol môj prvý detox a som rada...Cítim potrebu zmeniť celkovo jedálniček, aby som si zachovala ten dobrý pocit v žalúdku a v celom tele... je to viditeľné aj na mojom brušku...

Nákupný zoznam mi pomohl, chcem si ešte raz prejsť všetky podklady, založiť si ich poporadí… a vstrebať to, čo som nestihla.. Ďakujem za jógu, meditáciu a teším sa na podzimný detox.❤️

.

Ivana (jesenný aj jarný detox)

Zo všetkého najviac cítim obrovskú vďačnosť. Ďakujem Ti z celého srdca za tvoju podporu, za všetky materiály, za skvele zložený jedálniček. Tento spôsob detoxu mi veľmi vyhovoval. Pri pôstoch mi býva zima, nemám energiu, trápim sa chuťami na jedlo.
Ale s Tebou som všetko ohľadom jedla zvládala ľahko, žiadne chute na sladké, slané a pod.

Samozrejme mi chýbala káva, preto ma zrejme zo začiatku bolela hlava. Štvrtok a piatok to bol jednoducho chuťový zážitok z napareného petržlenu, a kelu, čo je druh zeleniny, ktorú som veľmi často nevyhľadávala. Celý týždeň bol úžasný!

Som veľmi rada, že som ťa spoznala, aspoň takto na diaľku. Všetko, čo si pre nás pripravila, všetka tvoja starostlivosť, bola úplne úžasná. Teším sa na jarný detox. Ďakujem. ♥

.

Hanka (jesenný detox)

Detox výzva pod vedením Milky bolo pre mňa nové nakopnutie, nový začiatok, možnosť zastaviť sa, urobiť si čas pre seba, svoje zdravie, svoje telo. Vo veku po päťdesiatke si uvedomujem, aké je to dôležité – to, ako budem zaobchádzať so svojím telom a zdravím, určuje, či budem v starobe chorá a nemohúca – alebo vitálna, zdravá a sebestačná.

Prekvapilo ma, ako dômyselne bolo všetko pripravené, Milka si dala veľa práce aj s podrobnými receptami, cítila som úľavu, že mi stačí nakúpiť a riadiť sa skúsenými radami. Očista bola dôkladná, hlboká, ale pritom veľmi prirodzená a jemná.

Veľmi ma prekvapilo, že som počas nej nemala vôbec chuť na kávu, niečo sladké a rôzne zobanie. Keď prišli nejaké detoxikačné prejavy, dostali sme vždy veľmi rýchlo skvelé rady a veľkú podporu, ako to zvládnuť. A vždy to zabralo.

Počas celej doby detoxu nám Milka poskytla množstvo cenných rád týkajúcich sa prípravy a doplnenia informácií, receptov a ďalšieho. Čo som veľmi ocenila, bol celostný prístup k celému očistnému procesu – možnosť posunúť to z roviny tela aj do roviny spirituálnej a mentálnej. Vtedy to má veľkú hĺbku a možnosť skutočnej transformácie.

Odporučila by som to všetkým, ktorí sa zaujímajú o očistu a chcú si udržať zdravie.

.

Boženka (jarný detox)

Na tento detox som sa prihlasovala asi posledná, dlho som váhala, pretože som už raz absolvovala detox a nebola som veľmi spokojná. Bola som absolútne apatická, čo mi život priniesol to som žila, cítila som sa úplne bez energie, niekedy sa mi nechcelo ani vstať z postele. Nemala som čas na nejaké štúdiá dopredu, balíčky mi prišli deň pred detoxom a hneď som do toho vhupla.

Prvé dva dni mi dosť trvalo, kým som si uvarila jedlo, ale potom som si podvedome vytvorila systém a už to šlo. Strava mi veľmi chutila, najviac asi kvasená zelenina. Ryža a krúpy mi stále chutia, vôbec necítim, že by som sa ich prejedla a chcem si ich variť aj naďalej.

Úplne nové bolo pre mňa vyplachovanie nosa konvičkou, veľmi ma to baví a robím to každý deň, musím povedať, že mi to pomáha. Olejovú kúru som už spoznala z minulosti, asi pred 15 rokmi som ju robila, potom som na ňu zabudla. Tiež sa chystám pokračovať a už nezabudnúť.

Čo sa týka jógy, žiadna skúsenosť, ale veľmi mi pomohla, pretože som odhalila, že som úplne stuhnutá, celé telo. A toto je moja výzva, rozhýbať si celé telo. Dnes mi končí detox a musím povedať, že som úplne iný človek, som plná energie, od rána žiarim a chystám sa komplet zreorganizovať byt, najradšej by som všetko vyupratovala. A ešte aby som nezabudla, každý deň kódujem vodu.

Zhrnutie na záver, nič lepšie sa mi nemohlo stať, ako absolvovať tento kurz. Čerešnička na záver, schudla som 5 kg, to sa mi nikdy za taký krátky čas nepodarilo. Ďakujem všetkým aj za príspevky, veľmi mi pomohli a najväčšia vďaka patrí TEBE ❤️

.

Magduška (jesenný aj jarný detox)

Ďakujem. Aj keď detox strava pri mojom stravovaní je len taká malá výhybka, nenahraditeľným bodom je duchovná cesta detoxom. Rituály, myšlienky a informácie prostredníctvom teba sú na nezaplatenie. Určite odporúčam absolvovať detox, či jarný alebo podzimný alebo iný všetkým, pretože vtedy zistia, akú liečivú silu dokáže mať správna strava (jedlo). Pre niekoho to bude možno len očista, no pre iného sa to môže stať jeho cestou. Určite vrelo odporúčam. ❤️

.

Objednávanie a cena Vedomého jarného detoxu

Prihlásiť sa môžete vložením programu do košíka a následným dokončením objednávky.

Uzatváranie prihlášok je do 12.3.2022.

.

V tomto programe budete mať 18 dní každodennej podpory a vedenia terapeutky liečebnej dietetiky, presné zrozumiteľné návody a recepty, ako, čo a prečo robiť, aby detox prebiehal čo najzdravšie.

Každý deň počas očistnej kúry bude k dispozícii, aby vám radila a pomáhala zvládnuť najrôznejšie detoxikačné prejavy a ťažkosti, aby ste detoxom prešli čo najľahšie. Dostanete každodenné povzbudenie, motiváciu a pokyny pre zdravú očistu.

Ďalej dostanete mnoho materiálov na úrovni poznatkov a praktických rád, cvičení a duchovných praktík vrátane meditácií a dychových cvičení. Každý deň tiež dostanete návod na nejakú jogínsku techniku ​​alebo dôležitý rituál na podporu celého procesu v integrite tela, energie, emócií, mysle a ducha.

.

MILKA a program Jarný detox

Celková hodnota takto komplexného programu je skutočne vysoká. Cením si ju na 222 €. Mojím veľkým prianím však je, aby sa k očiste dostalo čo najviac ľudí, pretože silne vnímam, ako veľmi to teraz všetci bytostne potrebujeme.

Potrebujeme uvoľniť množstvo nahromadených toxínov, ale hlavne strachy, stresy, obavy a neistoty. S tým všetkým dokáže dobre vedený detox pomôcť. Pomôže udržať vyššie vibrácie na všetkých úrovniach a tým aj silnú imunitu, zdravie a silu všetko zvládnuť.

Po celý rok držím sumu na veľmi nízkej hodnote cca 44 € / týždeň programu. Tento program je plný toľkých užitočných informácií a môjho vedenia, že ma vždy stojí plnú celodennú pozornosť a na iné nezostáva čas.

CENA PROGRAMU JARNÝ DETOX 2022 88,80€

OBJEDNAŤ

.

Kto vás bude sprevádzať Jarným detox programom?

Celým programom vás prevedie Milka – terapeutka liečebnej dietetiky podľa klasickej čínskej medicíny, ktorá vníma telo ako posvätný chrám duše, v ktorom môžeme oslavovať život

Štítok: detoxikácia, detox, pečeň
Odporúčané články

Rozhýbanie stredu tinktúra 114 (GE XIA ZHU YU TANG)

NapísalMichal 599 2022-06-15
Obľúbené
Tinktúra hojne využívaná pre fixné bolesti a brušné masy pod bránicou. Pri problémoch s pečeňou - cirhóza,...
Čítať ďalej

Svieži vánok tinktúra 077 (ZHI BAI DI HUANG WAN)

NapísalMichal 234 2022-05-27
Obľúbené
Zmes dopĺňa yin obličiek a chladí prázdnu horúčosť
Čítať ďalej

Liečba na ochorenie žlčníka a pečene

NapísalBabičkina záhrada 12777 2021-07-08
Obľúbené
Alternatívna liečba ochorenia pečene a bolesti žlčníka pomocou byliniek a prírodných liečiv u vás doma.
Čítať ďalej

Jar – začína očista tela. Ach, tá pečeň!

NapísalMiška 2600 2021-07-04
Obľúbené
Prečo na jar viac pobolieva pečeň a žlčník? Tieto rady vám pomôžu k ceste za zdravšími orgánmi.
Čítať ďalej
Napíšte komentár
Odoslať odpoveď
Prosím prihláste sa pred publikovaním komentára.

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa