Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.
Vyhľadávanie v článkoch
Kategórie blogu
Posledné články
Posledné komentáre

Detoxikácia pečene - Jarná očista pečene

Publikované 2021-07-01 Napísal 774
Obľúbené1

Detoxikačný program na očistu pečene a žlčníka, naštartovanie a rozhýbanie energie po chladnej zime

Táto DETOXIKÁCIA PEČENE je iná, ako ste zvyknutý

Detoxikácia pečene nie je o hladovaní, práve naopak. Budete papať, ale tak, aby potrava, ktorú prijmete, mala ten správny stimul na orgán, ktorému sa idete venovať.

1) Na jar je detoxikácia orgánov jednoduchšia, pretože organizmus je nastavený na odľahčenie po zime. Zmení sa stratégia stravy, namiesto zanárania energie hlboko do orgánov a jej spomalenie (ktoré je typické pre zimné chladné obdobie), budeme energiu rozhýbavať a smerovať hore a von. Čiže celkovo to bude ĽAHŠIE.

2) December až február je obdobie, kedy nám treba oddychovať a zbierať sily na prichádzajúcu jar. Aby sme sa vyhli jarnej únave, je potrebné urobiť 2 základné veci: v zime oddychovať, prepájať sa so zemou, dať si priestor spočinúť v tichu, aby sa tvoril ten správny základ pre celý nasledujúci rok.

Potom od polovice februára pomaličky meniť pasivitu na aktivitu a v marci sa poriadne nakopnúť a nasmerovať svoju energiu v rytme prírodných dejov. Presne toto budeme robiť počas jarnej DETOXIKÁCIE PEČENE na očistu a prebudenie orgánov pečene a žlčníka.

3) komu vyhovuje, keď má vedenie a motiváciu, aby toto všetko krásne zvládnul, bude mať výraznú podporu

.

DETOXIKÁCIA PEČENE opäť začne ako každoročne s príchodom jari a bude trvať krásnych 9 dní

.

Od jari prebiehajúci rok bude hlavná úloha práve čistenie od starého

.

Súčasnosť prináša úžasnú možnosť PRERODU. Aby sme mohli tvoriť niečo NOVÉ a KRAJŠIE, potrebujeme sa najprv očistiť a zbaviť starého. Týka sa to aj nášho tela a ako ste už mnohí mohli pocítiť pri jesennej výzve, vynikajúco to pomáha aj na ďalších úrovniach nášho bytia. O to viac Vás chceme povzbudiť, poďme spoločne do jarnej výzvy.

.

Výzva bude založená na podobných princípoch ako jesenná detoxikácia obličiek, len stratégia práce s potravinami, varením, energiou a rituálmi bude podporovať prebudenie jarnej energie. Zameriame sa viac na pečeň a žlčník, budeme využívať aj bylinky a naučíme sa nové metódy prípravy jedál aj nové rituály. Opäť tak, aby sme organizmus podporili a nie oslabili, ako žiaľ mnoho jarných detoxikačných programov dokáže.

Ešte oddychujte a doprajte si čas pre seba. Presne teraz je ten čas, kedy tvoríme vo vnútri základ celého roka. Skúmajte vo vnútri, čím ho chcete naplniť a spravte si rituál s ukotvením vedomého zámeru.

.

Tiež cítite, že sa po zime potrebujete zbaviť toxínov aj prebytočných kíl a znova sa naštartovať?

Vynárajú sa vám tiež otázky typu:

Keď sa pustím do detoxikácie, je ťažké vydržať a nevzdať to?

Nemáte čas hľadať si správne recepty a vymýšľať, ako to celé urobiť?

Nechcete počas detoxikácie hladovať a byť len na vode a zeleninovo - ovocnych šťavách?

.

PRIDAJTE SA DO JARNÉHO OČISTNÉHO PROGRAMU DETOXIKÁCIA PEČENE >>>

.

ČO SA POČAS JARNEJ DETOXIKÁCIE PEČENE NAUČÍTE?

- nový pohľad na stravu a jej vplyv na fungovanie jednotlivých orgánov a celého organizmu

- nové zdravé recepty pre podporu pečene, jej detoxikácie a rozhýbanie energie

- niekoľko sprievodných jogínskych techník zásadných pre každý dobrý detoxikačný program nielen pečene a žlčníka

- prácu s vedomým zámerom - osobné rituály pre očistu tela aj duše

- vnímať energiu v tele aj v strave

- uzemniť sa, stabilizovať svoj stred a ukotviť sa vo svojej sile

- posilniť svoju vôľu a naplniť svoj zámer

- zmeniť stravovacie zlozvyky

Tento detoxikačný program je ako sebapoznávací zájazd so sprievodkyňou. Je pestrý, plný objavovania, dobrodružstiev a tiež prekonávanie samých seba. Veľkou výhodou je obrovská podpora terapeuta liečebnej dietetiky.

Celý detoxikačný program je precízne zostavený na podporu postupnej detoxikácie pečene a prebudenia jarnej energie tak, aby očista orgánov neviedla k iným zdravotným problémom a oslabeniu organizmu. Je založený na poznaní čínskej medicíny a energie ročného obdobia.

.

ČO VÁM JARNÁ DETOXIKÁCIA PEČENE PRINESIE?

- super pocit, koľko skvelého ste pre seba urobili

- vitálnu energiu, elán a chuť pustiť sa do svojich projektov a plánov na tento rok

- odľahčené telo nastavené na ozdravné procesy, revitalizáciu buniek a orgánov a celkovú transformáciu

- posilnenú imunitu

- novú inšpiráciu a vedomosti pre vedomé zdravé stravovanie a žitie

.

KOĽKO ČASU potrebujem detoxikácii pečene VENOVAŤ?

Program je rozdelený do troch úrovní, aby ho mohol zvládnuť naozaj každý. Vždy podľa svojich časových možností. V minulosti ho absolvovali ľudia pracujúci na plný úväzok, mamičky malých detí aj ženy v dôchodku a dokonca aj 84-ročný deduško. Kto mal odhodlanie, ten to zvládol.

.

1. úroveň

ZEM / TELO / HMOTA - je len o správnej strave a stravovacím režimu podľa presných návodov a pokynov

plne stačí pre bezpečné absolvovanie detoxikačné kúry

30 - 60 min. denne

pre časovo veľmi vyťažených ľudí

.

2. úroveň

ČLOVEK / VEDOMIE / ZNALOSTI - základné vedomosti a zákonitosti zdravia podľa čínskej medicíny a kolobehu roka

+ 30 min. denne

pre zvedavcov, ktorí chcú vedieť PREČO

.

3. úroveň

NEBESÁ / DUCH - vedomá práca na úrovni DUCHA - celý proces bude doplnený rôznymi technikami a rituály, ktoré posilnia našu očistu

+ 20 - 60 min. denne

pre tých, ktorí chcú vykonať očistu na všetkých úrovniach a chcú zažiť vnútornú transformáciu

.

Ak ste zaneprázdnení, určite veľmi uvítate, že sa nemusíte takmer o nič starať - všetko pre vás bude pripravené - nákupný zoznam, recepty a návody na každý deň, celý tento "režim".

Stačí vám nasledovať pokyny a nevyvíjať žiadnu ďalšiu námahu, rozmýšľanie, čo dnes uvariť atď. Prvá úroveň nezaberie viac času ako sme v živote bežne zvyknutí venovať strave. Samozrejme prinesie požadovaný efekt - očistenie, rozhýbanie energie a obnovu vitality aj imunity.

Ak si dovolíte venovať čas sami sebe, môžu to byť duchovné cvičenia. Každá detoxikácia totiž zasahuje do všetkých úrovní našej bytosti. Pokiaľ si doprajeme čas, táto očista vytvorí bezpečný priestor pre cestu vnútornej transformácie a na konci ako ???? FÉNIX povstanete z popola pripravení vzlietnuť k jarným aktivitám.

.

ZVLÁDNEM detoxikáciu pečene?

Toto je najčastejšia otázka a zároveň pochybnosť. Samozrejme vám to nemôžeme sľúbiť, záleží na každom z vás, avšak VERÍME, ŽE to zvládnete práve z toho dôvodu, že tato detoxikácia pečene nie je o hladovaní.

Jarná detoxikácia pečene a žlčníka je zostavená tak, aby ju zvládol každý, kto má aspoň trochu odhodlanie. Budeme mať pravidelnú stravu, žiadne hladovanie a samozrejme bude aj obrovská podpora od terapeuta a celej skupiny.
Kto na detoxikacie nie je zvyknutý, pravdepodobne bude mať stavy ako bolesť hlavy alebo únavu, ale nie je to nič neprekonateľného. Deje sa to z toho dôvodu, že sa telo začína čistiť a odplavujú sa toxíny.

Detoxikáciu pečene zvládli aj ľudia pred vami, ktorí mali na začiatku veľké pochybnosti. Prečítajte si skúsenosti aj v reakciách účastníkov jesennej detoxikácie nižšie.

.

Hodnotenia ÚČASTNÍKOV minulých PROGRAMOV

Martina

Veľmi by som ti chcela poďakovať, potrebovala som po 3 pôrodoch reštart, a bol. Pomohla si mi. Veľmi cítim chuť sa blázniť, šantiť s deťmi, zabávať sa, som pokojnejšia. Ale teda bolo mi hocijako v prvom dni ...

.

Hana

z celého svojho srdca ti ďakujem za možnosť, zúčastniť sa tvojej úžasnej sedem-dennej detoxikácie. Som nesmierne vďačná za celý týždeň uskutočňovanie a podporovanie na ceste, ktorá pre mnohých z nás nebola vôbec ľahká. Po týždni dodržiavania všetkých Tvojich odporúčaní, vrátane rituálov pôsobiacich ako balzam na moju dušu, som sa cítila báječne! Tak nejako ľahšie, viac radostnejšia a nebola mi taká zima, ako predtým. Kiež by si ma mohla sprevádzať dlhšie :) Pokojne by som si kúpila tvoju kuchárku na mieru.

.

Alica

Jesenná detoxikácia ma úplne nadchla. Pôstom sa venujem už niekoľko jarných období a stáva sa, že mám po ňom vyčerpané obličky. Detoxikacia podľa čínskej dietetiky je veľmi šetrný k telu, posilňujúci a harmonizujúci.

Po celú dobu som cítila, ako posilňujem svoj stred aj obličky a príval energie z toho vyplývajúci. Zmizla letargia, únava a pomalosť a bol povzbudený vnútorný oheň a jang, z tela odišla vlhkosť aj nádcha. Cítila som teplo po celom tele, bruchu aj strede tela, solar sa rozžiaril.

Cítila som sa pevne ukotvená vo svojom tele a uzemnená. Nechýbalo aj väčšie vnímanie signálov tela a v jogínskej praxi som viac vnímala prúdenie vnútornej energie. Na telo reagovala aj emocionálna a mentálna zložka. Lepšiu detoxikáciu som ešte nezažila. Bolo to veľmi premyslené dobrodružstvo na ceste k nám samým a nášmu telu. Cítim sa veľmi obohatená a teším sa na ďalšie detoxikácie orgánov.

.

Norika

Ďakujem mnohokrát aj ja za milé vedenie celú výzvou. Chcelo to odhodlanie a disciplínu, ale mali sme skvelú podporu a jedlá mi veľmi chutili. Vynaložené úsilie a energia stáli naozaj za to.

Všetky rady a informácie sú zrozumiteľné a láskavé, úplne je cítiť tú energiu a nadšenie, ktoré je do detoxikačného programu vložené a najmä snahu naozaj pomôct každému, kto je pripravený zlepšiť svoje zdravie a vitalitu a vrátiť sa späť bližšie k prírode a tým aj k sebe samému.

.

Silvia

Patrím do kategórie neskúsených laikov. Chcela som pod skúseným vedením pričuchnúť k Tradičnej Čínskej Medicíne, preveriť svoju vôľu, vyskúšať terapiu jedlom a oboznámiť sa s ajurvédskymi či jogínskymi technikami a rituálmi. Chválim perfektne spracované materiály.

Bála som sa, že nevydržím bez sladkostí - ale čuduj sa svete, nemala som žiadne chute, ani na chlieb, jablko či čokoládku.

Celkovo som prekvapená ako to všetko chutilo pri použití len máličko ochucovadiel a ako rýchlo som mala navarené.

Dnes môžem s uznaním povedať - Misia splnená. Bola to parádna sedemdňová jazda! Si skvelá učiteľka, motivátorka ai Prirodzená leaderka. Ďakujem.

.

Ivana

zo všetkého najviac cítim obrovskú vďačnosť. Ďakujem Ti z celého srdca za tvoju podporu, za všetky materiály, za skvelo zložený jedálniček.

Tento spôsob detoxikácie mi veľmi vyhovoval. Pri pôstoch mi býva zima, nemám energiu, trápim sa chuťami na jedlo. Ale s Tebou som všetko ohľadom jedla zvládala ľahko, žiadne chute na sladké, slané a pod.

Samozrejme mi chýbala káva, preto ma zrejme zo začiatku bolela hlava.

Štvrtok a piatok to bol jednoducho extatický zážitok z napareného petržlenu, a kelu, čo je druh zeleniny, ktorú som moc často nevyhľadávala. Celý týždeň bol úžasný!

Som veľmi rada, že som ťa spoznala, aspoň takto na diaľku. Všetko, čo si pre nás pripravila, všetka tvoja starostlivosť, bola úplne úžasná. Teším sa na jarnú detoxikáciu. Ďakujem.

.

Mária

Veľmi pekne ďakujem za všetko, čo ste pre nás pripravili počas tohto programu. Ja to hodnotím na výbornú, ako ste všetko mali zorganizované a prepracované, posielanie materiálov s pohotovým reagovaním a povzbudzovanie.

Je to moja detoxikácia a som vďačná hlavne, že je to chutné jedlo bez hladovania, čoho som sa najviac obávala.

Dokonca aj moja pleť je konečne čistejšia po ukončení detoxikácie, až sa bojím vrátiť späť do normálu. Budem sa snažiť dodržiavať odporúčania, ktoré ste nám dala a teším sa na ďalší detox. Veľmi pekne ďakujem za všetko.

.

NAKOĽKO SI ceníte SVOJE ZDRAVIE, imunitu a vitalitu?

Vstúpením do programu Detoxikácia pečene ZÍSKATE

- plnú podporu terapeuta viac ako 2 týždne

- prihlásenie do uzavretej skupiny na FB, kde bude možnosť zdieľať poznatky, inšpirácie s ostatnými účastnikmi programu detoxikácie pečene

- presné a zrozumiteľné návody a recepty, ako, čo a prečo robiť

- osobné usmernenie, keď bude treba

- mnoho materiálov na úrovni poznatkov, cvičenia a duchovných praktík na podporu porozumenia a celého procesu v integrite tela, energie, emócií, mysle a ducha.

.

Dostanete zrozumiteľný návod, ako si sami môžete udržiavať svoje zdravie, imunitu a vitalitu.

Momentálne žijeme v dobe, ktorá je pre mnoho ľudí veľmi náročná a podpora zdravia a imunity je veľmi potrebná. Kto chce pre svoje zdravie sám niečo urobiť, dostane moju podporu

.

KTO VÁS detoxikačným programom pečene BUDE SPREVÁDZAŤ?

Som dlhoročný a nadšený sprievodca svetom liečebnej dietetiky a byliniek. Pri liečení stravou vychádzam predovšetkým z celostných princípov čínskej medicíny a zo svojich dlhoročných skúseností.

Som Češka, ktorá žije v srdci Slovenska a snaží sa pomáhať ľuďom nájsť cestu k zdraviu, vitalite a prirodzenému spôsobu žitia.

Verím, že milovaná Zem nám poskytuje všetko, čo potrebujeme. Stačí len vziať svoj život do svojich rúk a stať sa aktívnym tvorcom svojho zdravia a šťastia.

Boli sme obdarovaní schopnosťou samo-uzdravovania. Potrebujeme len porozumieť zákonom Vesmíru, aby sme ju vedeli využiť.

Na zdravie človeka pozerám ako na jeden celok, kde je potrebné zohľadniť vrodené aspekty, spôsob života a stravovania, aj prostredie, v ktorom žije. Spolu potom môžeme hľadať cestu, ako si stravou, bylinkami a životosprávou môže každý obnoviť svoje zdravie, vitalitu a potenciál pre šťastný život.

.

AKO SA PRIPRAVIŤ?

S prípravami začneme o niekoľko dní skôr. Nákupný zoznam dostanete už týždeň dopredu, aby ste si stihli všetko pripraviť.

.

UZÁVIERKA PRIHLÁŠOK bude 28.2.2021

Pre prihlásenie si vložte detoxikačný program do košíka, vyberte si spôsob platby prevodom na bankový účet a zaplaťte podľa inštrukcií, ktoré vám prídu do emailu po zadaní objednávky. Následne po prijatí platby (musíte stihnúť zaplatiť do 28.2) vám prídu pokyny a potom nasledujte všetky inštrukcie, ktoré obdržíte e-mailom. 

.

OBJEDNAŤ jarný očistný program DETOXIKÁCIA PEČENE a žlčníka >>>

.

********************

Aby som Vám mohla počas kurzu posielať informácie a návody, potrebujem na to Váš súhlas. Preto si po stlačení tlačidla skontrolujte vašu e-mailovú schránku.

.

Vaše osobné údaje (meno, priezvisko, e-mailovú adresu a stať) sú u mňa v bezpečí a budem ich ja, Milka Kroulová, IČO 53567480 na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú z európskej legislatívy (ČR, SR , EÚ).

Zadaním údajom, objednaním a zaplatením vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zasielanie inštrukcií a informácií pre účasť na detox programe a ďalšie občasné newslettere, ktoré sa budú týkať podobných tém.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo ODHLÁSIŤ na konci každého zaslaného e-mailu.

Už sa nemôžem dočkať, až začne jarný detoxikačný program. Je to nesmierne dynamická cesta v spoločnom naladení úžasnej skupiny ľudí. Dejú sa malé aj väčšie zázraky a všetci spoločne zažívame obrovskú vďačnosť a transformáciu. Myslím, že viac ako inokedy sa teraz potrebujeme prepájať s ľuďmi na podobnej vlne a udržiavať si čo najkrajšie vibrácie, aby sme to všetko ustáli. A pri tomto programe sa to deje.

Štítok: detoxikácia, pečeň
Niečo pre vás
Odporúčané články

Rozhýbanie stredu tinktúra 114 (GE XIA ZHU YU TANG)

NapísalMichal 599 2022-06-15
Obľúbené
Tinktúra hojne využívaná pre fixné bolesti a brušné masy pod bránicou. Pri problémoch s pečeňou - cirhóza,...
Čítať ďalej

Svieži vánok tinktúra 077 (ZHI BAI DI HUANG WAN)

NapísalMichal 234 2022-05-27
Obľúbené
Zmes dopĺňa yin obličiek a chladí prázdnu horúčosť
Čítať ďalej

Jarný vedomý detox - online program

NapísalMilka 407 2022-01-20
Obľúbené
Aby sme svoju nádobu mohli naplniť svetlom, Potrebujeme ju najskôr vyprázdniť. Aby sme mohli vstúpiť do svojej sily,...
Čítať ďalej

Liečba na ochorenie žlčníka a pečene

NapísalBabičkina záhrada 12777 2021-07-08
Obľúbené
Alternatívna liečba ochorenia pečene a bolesti žlčníka pomocou byliniek a prírodných liečiv u vás doma.
Čítať ďalej
Napíšte komentár
Odoslať odpoveď
Prosím prihláste sa pred publikovaním komentára.

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa