Vyhľadávanie na blogu

Ďakujem, odchádzam...

Pulibkované: 05.04.2019 19:50:00
Kategórie: Aktivity Babičkinej záhrady

Ďakujem, odchádzam...

Milí moji, prvý príspevok na FB stránke Babičkinej záhrady bol uverejnený koncom roka 2011 a bol o výrobe sirupu zo smrekových výhonkov. Vtedy sa mi ani len nesnívalo o tom, že z Babičkinej záhrady vznikne neskôr eshop, predajňa ale hlavne obrovská komunita ľudí s rovnakým zmýšľaním, láskou k prírode, bylinkám, alternatívnej liečbe a zdravému životnému štýlu.

Z malej FB stránky so zápiskami o bylinkovaní vznikol doslova kolos. Bolo krásne stretávať sa s vami na prednáškach, prezentáciách, trhoch alebo aj na súkromných cestách a dovolenkách, kde ste ma spoznávali  :)  Užívala som si toto obdobie so všetkým čo prinášalo  a učilo ma každým dňom. Tešila a posúvala som sa vpred vďaka vašim milým správam a ďakovačkám a učila sa na základe každej spätnej väzby. Toto obdobie mi veľa dalo a tiež veľa vzalo, čo takisto nie je niekedy na škodu :)

Žiadne obdobie našťastie netrvá večne, v tom jednom si môžeme byť istí. Veci sa dejú a menia a tak je to dobre, pretože prichádzajú nové výzvy a so zrením človeka aj nové sny, vízie, plány a túžby.

Rovnako ako u mňa.. počas krásneho obdobia Babičkinej záhrady som si neustále rozširovala vzdelanie, objavila som zázrak v podobe čínskej medicíny , prehlbovala si vedomosti v diagnostikovaní a terapiách, napísala knihu o bylinkách, bola sprievodcom pri liečbe  ľudí a tiež pochopila, že kontakt s ľuďmi a pomoc ľuďom  ma napĺňa omnoho viac ako práca s faktúrami, výplatami, tabuľkami a štatistikami, čo bol „vedľajší produkt“ inak voňavej a bylinkovej Babičkinej záhrady.

A keďže dušu dlhodobo klamať nedokážeme a čas je vzácny, rovnako ako sila urobiť správne,  hoci ťažké rozhodnutie, rozhodla som sa  s vami z pozície majiteľky eshopu www.babickinazahrada.sk rozlúčiť a predať žezlo človeku, ktorý nadviaže na to čo som vytvorila a úspešne bude posúvať Babičkinu záhradu ďalej. Verím, že som spomedzi záujemcov vybrala toho najsprávnejšieho, ktorý sa o vás bude starať ako o vlastných :) Nechávam vás tiež v starostlivosti dobrých rúk mojich skvelých zamestnankýň v eshope, ktoré sa budú o vás starať tak dobre ako doteraz.

Aj naďalej ma môžete vidieť a počuť pri rôznych príležitostiach v rádiu, TV a časopisoch, aj naďalej organizujem moje milované detoxikačné pobyty www.detoxpobyt.sk, publikujem články na mojej čisto bylinkovej (nie predajnej) stránke www.babickinebylinky.sk , stretávať sa budeme na prednáškach a kurzoch, ktoré organizujem, tiež v mojej novej ordinácii alternatívnej liečby v Nitre a samozrejme v obchodíku Babičkina záhrada v Nitre, ktorý je stále moja srdcovka, kde budem stále pôsobiť a zostáva v mojej réžii, pretože tam mám kontakt so živými zákazníkmi, ktorý mi v eshope chýbali  :) 

Ďakujem za priazeň a buďte zdraví  :) 

Miriam

Zobraziť všetky komentáre (1)

Brigita


06.04.2019 14:34:09

V roku 2011 som ťa myslím prvýkrát oslovila. Je úžasné môcť sledovať vývoj človeka, z ktorého osoby sa stala známa značka na trhu. Nebyť tvojej usilovnosti a lásky k človeku, túžbe po poznaní a vôľi zdolávať výzvy, Babičkina záhrada by možno neprežila. Konkurencia je vo všetkom, iba naša vnútorná sila nás dokáže od nej odlíšiť. Gratulujem k novej ceste a novému majiteľovi e-shopu držím palce, aby prosperoval a mal vždy silný a spoľahlivý tím ľudí. Kamarátka Brigita.

Pridať komentár