Čajíky, ktoré sme si nechali vyrobiť pre nás :)

Pulibkované: 30.11.2016 14:42:18
Kategórie: Produkty o ktorých by ste mali vedieť viac

Čajíky, ktoré sme si nechali vyrobiť pre nás :)

V Babičkinej záhrade zbožňujeme čaj. V našom päťčlennom kolektíve vypijeme denne minimálne päť veľkých džbánov čaju. Viete si teda predstaviť, aké množstvá čaju mesačne spotrebujeme a ako sme na dobrý čaj náročné. Často je u nás v práci počuť vzrušenú konverzáciu, kedy sa dohadujeme, či si dáme zelený, alebo ovocný, ako sa z niektorých kútov ozýva boj za rooibos a do toho frflanie minimálnej jednej z nás, že prečo vlastne nikto u nás nepije poriadnu kávu :)

 

Najnáročnejšia na čaj je naša milá šéfka, Miriam. Tá si dá naozaj len dobrý a kvalitný čaj a ostatné radšej nevypije. Jej špecifické chute sa postupne pretavili do originálnej myšlienky – dať si namiešať čaj špeciálne pre nás podľa toho, čo chutí nám. Myšlienka nemala ďaleko k realizácii. Na tento projekt sme oslovili výbornú slovenskú čajovničku – Čajovňu za rohom, ktorá sídli v Žiari nad Hronom a okrem iných vecí sa venuje aj miešaniu čajov. Vybrali sme si dva druhy čajov – zelený a čierny a potom nastúpilo nekonečné testovanie. Ubrať z ovocia, pridať citrónovú trávu, viac ananásu, menej ruže a pod.

Nakoniec nám v čajovni namixovali dva druhy čaju, ktoré úplne ulahodili našim chutiam a my vám ich teraz predstavujeme pod vlastným logom a značkou.

 Budeme radi, ak ich ochutnáte :)

 

ZELENÝ ČAJ ZELENÝ DETOX

Kombinácia zeleného čaju, zeleného maté a zeleného rooibosu je doplnená kyslastými tónmi citrónovej trávy a citrónovej kôry. Voňavý zelený čaj so sviežou dochuťou.

 

ČIERNY ČAJ KRÁĽOVNÁ OVOCIA

Čierny čaj doplnený skvelou chuťou sušeného ovocia – ananásu a manga a lístkami ruže a fialky. Čaj, ktorý vás zaujme nielen svojou chuťou, ale aj výraznou arómou a farebným výzorom.

 

P.S: V ponuke nájdete aj čajíky v 6g verzii, aby ste ich mohli vyskúšať a ochutnať :)

Pridať komentár