Kliknite pre viac produktov
Neboli nájdené žiadne produkty.

ECOGENIC aviváž levanduľová 1 l

ECOGENIC aviváž levanduľová  l pracie prostriedky
Čítať ďalej
3,83 € (s DPH)
*
Kód:
952116
Výrobca:
Obľúbené0
Pridať do želaní
dostupnosť 1-3 dni
Popis

ECOGENIC aviváž levanduľová  l produkt

Hypoalergénna aviváž vhodná aj pre citlivú pokožku. Na báze rastlinných zložiek, s obsahom levanduľového éterického oleja. Vhodná aj pre jemné a chúlostivé tkaniny. .

Príprava

(1 odmerka = 50 ml) Pranie v práčke (4-5 kg): nalejte 2 (mäkké bielizeň) až 3 odmerky (extra zjemnenie) do dávkovača na aviváž v práčke. Ručné pranie: zrieďte 2 odmerky aviváže (100 ml) s 10 litrami vody. Nepridávajte priamo neriedené na Vaše prádlo. .

Zloženie

5- <15 % Kyselina citrónová monohydrát, <5 % Xanthanová guma, parfumy. EUH 208 Obsahuje Levanduľu, Levanduľa hybrida, extrakt. Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade zasiahnutia očí vyplachujte veľkým množstvom vody a vyhľadať lekársku pomoc. V prípade postriekania pokožky oplachujte veľkým množstvom vody. NÁVOD NA POUŽITIE: (1 odmerka = 50 ml) Pranie v práčke (4-5 kg): nalejte 2 (mäkké bielizeň) až 3 odmerky (extra zjemnenie) do dávkovača na aviváž v práčke. Ručné pranie: zrieďte 2 odmerky aviváže (100 ml) s 10 litrami vody. Nepridávajte priamo neriedené na Vašu bielizeň. Chráňte pred zdrojmi tepla a mrazom. Farba produktu a konzistencia sa môže líšiť v dôsledku použitia zložiek na rastlinnej báze. Balenie obsahuje 10 pracích dávok. .
Energetická hodnota

Kalorická hodnota/energie (na 100ml):0kJ/0kcal. Tuky: 0 g. z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g. Sacharidy: 0 g. z toho cukry: 0 g. Bílkoviny: 0 g. Sůl: 0 g

.
Skladovanie

Skladování: Chráňte pred zdrojmi tepla a mrazom. Farba produktu a konzistencia sa môže líšiť v dôsledku použitia zložiek na rastlinnej bázi. Uchovávajte mimo dosahu detí.
Legislativní zařazení:

.
Krajina pôvodu
Turecko .
Váha / Objem / Počet
. 1ks .
Čítať ďalej
Detaily produktu
952116
Recenzie
Žiadne komentáre

Napíšte hodnotenie produktu

  • Kvalita:
  • Účinok:
Pomenujte produkt jednoduchými a krátkymi slovami
Nahrajte fotky:
Sem presuňte fotku alebo kliknite pre jej nahratie.
Niečo pre vás
Žiadne položky
5 ďalších skvelých produktov v tejto kategórii:

Menu

Kontakt

Mobilný kontakt +421 (0) 948 849 894

Email: info@babickinazahrada.sk

Settings

Vytvorte si bezplatný účet, aby ste si mohli ukladať obľúbené položky.

Prihlásiť sa

Vytvorte si účet, aby ste mohli používať zoznam želaní.

Prihlásiť sa