Aromaterapia na ochorenia dýchacích ciest

aromaterapia-na-ochorenia-dychacich-ciest

Hanus

2594

Set liečivých vôní na lepšie dýchanie, uvoľnenie hlienov. Vhodný aj na inhalovanie. celý popis produktu

Cena s DPH11,80 €

Pridať do zoznamu želaní

Celý popis produktu

Popis: Aromaterapeutická lekárnička obsahuje tri druhy silíc špeicálne zostavené na pomoc pri ochoreniach dýchacích ciest, pri ťažkom dýchaní, upchatom nose.

Zloženie: Obsahuje: bergamotová (5ml), eukalyptová (10ml) a tymiánová (5ml) silica

Ideálne po celý rok, rýchly účinok a citeľná úľava už pri prvom použití. Presné účinky a použitie týchto výborných silíc nájdete medzi éterickými olejmi.

Tip Babičkinej záhrady: Prvá pomoc pri nádche a prechladnutí. Nakvapkajte si pár kvapiek silice na keramickú podložku a umiestnite ju v blízkosti chorého počas dňa alebo noci. Voňavé silice nádherne prevoňajú priestor a pomôžu uvoľniť dutiny, čiže chorý sa počas noci nebude zbytočne budiť na ťažké dýchanie. Vhodné aj pre deti, ktoré ťažko znášajú upchatý noštek. Silice pomáhajú uvoľniť hlieny v dutinách a tým uľahčujú vykašliavanie. Parametre tovaru
Skladovaniev suchu
Komentáre Názory a otázky návštevníkov
Skvelý balíček
05.11.2016

Krásne vône silíc s naozaj liečivým účinkom. Najradšej mám eukalyptovú - tú si dávam aj do aromalampy alebo 1- 2 kvapky kvapnem do krabičky s vreckovkami ;) Pozor však pri kúpeli - menej je viac, raz som to s kvapkami prehnala a to bol pálivý kúpeľ... Ostatné 2 kloktám pri začínajúcej bolesti hrdla a hneď mám po probléme. Aj môj manžel si ich pochvaľuje :)

  Pomoc
  05.10.2017

  Dobry vecer, chcela som sa informovat, ci je mozne tieto oleje pouzivat aj pre 4 mesacne babatkobpri nadche a pod. Dakujem

   aromaterapia
   06.10.2017

   Áno, tieto oleje sú určite vhodné - pri tak maličkom dieťati ich aplikujte do izby v ktorej dieťa spáva na prevoňanie prostredia a uľahčenie dýchania.

    Pridať príspevok

    Pre pridanie hodnotenia sa musíte prihlásiť.
    Ostatní zákazníci tiež nakúpili

    Súvisiace články na blogu