Vyhľadávanie na blogu

Zoznam produktov výrobcu / značky: Biomila

Značka slovenských biopotravín z Myjavy. Na myjavských kopaniciach sa z dopestovanej pšenice, byliniek, jabĺk a iných plodín vyrábajú kvalitné slovenské biopotraviny a múky.

Značka slovenských biopotravín z Myjavy. Na myjavských kopaniciach sa z dopestovanej pšenice, byliniek, jabĺk a iných plodín vyrábajú kvalitné slovenské biopotraviny a múky. Spoločnosť Biomila sa zameriava na kvalitné výrobky hlavne zo špaldy. Jej snahou je prinášať na slovenské stoly zdravšie alternatívy bežných múk a iného sortimentu. Úspešná firma bola niekoľko rokov po sebe ocenená cenou Biopotravina roka. Okrem toho získala aj prestížne ocenenie SK Gold 2016, ktorá zaručuje produkty s najvyššou kvalitou. Spoločnosť Biomila je jedným z najväčších distribútorov tohto sortimentu na Slovensku - jej výrobky nájdete v bežných obchodných sieeťach aj v bio obchodoch.


Múky značky BIOMILA sú kvalitnou náhradou bielych múk a za výhodnú cenu. Vymeňte bielu múku vo vašom jedálničku za špaldové múky, celozrné a ražné múky alebo si skúste upiecť domáci chlieb s chlebovou múkou. Zdravé múky s vysokými nutričnými hodnotami a výhodnou cenou. 

Zobraziť
Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek
Zobrazených 1 - 2 z 2 položiek