Vyhľadávanie na blogu

Zoznam produktov výrobcu / značky: Havlik Apoteka

Havlíková apotéka je česká firma vyrábajúca kozmetiku z čisto prírodných surovín podľa tradičných receptúr českého lekárnika Karla Havlíka

Havlíková apotéka je česká firma vyrábajúca kozmetiku z čisto prírodných surovín podľa tradičných receptúr českého lekárnika Karla Havlíka.


Karel Havlík bol jedným z priekopníkov prírodnej kozmetiky v stredoeurópskom priestore. Už v minulom storočí tvrdil,že na kožné problémy je najlepším liekom príroda a produkty z nej vyrobené. Preto si sám začal vyrábať kozmetiku zo surovín, ktoré si sám zbieral, či dopestoval. Jeho činnosť bola zastavená v 50-tych rokoch minulého storočia, kedy sa do kozmetiky začal priedierať chemický priemysel. Česká firma Havlíkova apotéka čerpá z jeho tradičných receptov, ktoré získala s pomocou jeho vnučky Anny Braslavcovej. Tieto recepty obohacuje o moderné postupy pri výrobe a vďaka tomu vám dokážu priniesť nádherne voňavé prírodné produkty pre viaceré problémy.


Produkty Havlíkovej apotéky sa vyznačujú krásnym dizajnom v prírodných farbách, kvalitným zložením a veľkou obľubou u zákazníkov. Samozrejmosťou sú viaceré BIO certifikáty, ktoré deklarujú, že produkty tejto spoločnosti sú vysokokvalitné, vyrobené zo surovín pestovaných v ekologickom hospodárstve s využitím bio včelých produktov.


Najobľúbenejším produktom tejto firmy v našej ponuke je Havlíkuv přírodný zázrak - masť, ktorá má všestranné použitie a je čisto prírodná.


Zobraziť

Od tohto výrobcu nie sú k dispozícii žiadne produkty.