Vyhľadávanie na blogu

Zoznam produktov výrobcu / značky: Cereus

Zasvätili svoju činnosť himalájskej soli a jej blahodárnym účinkom na zdravie. V našej ponuke nájdete himalájske soli do kúpeľa, ale aj na solenie a konzumáciu.

Rodinná firma fungujúca na českom trhu od roku 2000, ktorá ako jedna z prvých priniesla himalájsku soľ na tento trh. Na začiatku sa venovali hlavne predaju soľných lámp a čistej himalájskej soli. Po niekoľkých rokoch rozšírili svoje portfólio o vlastné produkty z himalájskej soli - bylinné a korenené soli. Dnes vyrábajú aj jednodruhové bio korenie a bio bylinky a tiež sú výhradným dovozcom sklenených fľaší Retap na naše trhy. Túto ekologickú fľašu tiež nájdete v našej ponuke.


Ich hlavnou filozofiou je výroba produktov zdravého životného štýlu, ktoré sú šetrné nielen k ľudskému organizmu, ale aj k životnému prostrediu. Ich hlavným kritériom je vysoká kvalita, vkusný dizaj, bezpečnosť a prospešnosť pre zdravie. Potrpia si na ekologickej kvalite a fair trade prístupe. Bylinné a korenené zmesi s himalájskou soľou sú certifikované spoločnosťou ABCert. Pri výbere byliniek podporujú lokálnych pestovateľov. Všetky produtky sú vegánske.Zobraziť
Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek
Zobrazených 1 - 7 z 7 položiek